АКТУАЛЬНО

Для української греко-католицької єпархії в Лондоні призначено апостольського адміністратора

Неділя, 01 вересня 2019, 14:48
Папа Франциск прийняв зречення владики Гліба Лончини та призначив апостольського адміністратора єпархії Пресвятої родини в Лондоні.

У неділю, 1 вересня 2019 року, у Ватикані повідомлено про те, що Святіший Отець прийняв зречення владики Гліба Лончини з уряду правлячого єпископа Лондонської єпархії Пресвятої родини УГКЦ та апостольського візитатора для українців візантійського обряду в Ірландії. Водночас повідомляється про те, що Папа призначив апостольським адміністратором єпархії Пресвятої родини отця Миколу Матвіївського, канцлера єпархії.

Владика Гліб Лончина був першим правлячим єпископом української єпархії в Лондоні, яку 18 січня 2013 року створив Папа Венедикт XVI, піднісши до гідності єпархії тодішній Апостольський екзархат для українців візантійського обряду, що проживають у Великобританії. У січні цього року Папа Франциск призначив владику Гліба апостольським адміністратором вакантного осідку Паризької єпархії святого Володимира, після того як її єпарха владику Бориса Ґудзяка було призначено Філадельфійським митрополитом у США.

www.vaticannews.va


ПУБЛІКАЦІЇ

«Духовне батьківство — про рідних та родину», - п. Марія Рипан у проєкті «Сім штрихів до портрета» 21 жовтня

Вона повертає наш погляд насамперед до родинного коріння Блаженнішого Любомира - духовного батька України, кажучи, що він "походить із...

МЕДІА
Prev Next