АКТУАЛЬНО

«Зроблю все, що в моїх силах», – Папа Франциск зателефонував Блаженнішому Святославу

П'ятниця, 25 лютого 2022, 21:57
Сьогодні, о 18:30 за київським часом, Святіший Отець Франциск зателефонував Блаженнішому Святославу, Главі і Отцю УГКЦ. Папа Римський поцікавився ситуацією в Києві та в Україні загалом, а також запевнив Блаженнішого Святослава: «Я зроблю все, що в моїх силах».

Святіший Отець Франциск також поцікавився, у якій ситуації перебувають єпископи та священники на територіях, що найбільше постраждали від російської військової операції. Папа Франциск висловив вдячність Українській Греко-Католицькій Церкві за її близькість до українського народу, її вибір бути разом з людьми, а також те, що підземелля Патріаршого собору в Києві стало справжнім прихистком для людей.

Папа запевнив Блаженнішого Святослава в його близькості, підтримці та молитвах за дорогу Україну. На завершення розмови Святіший Отець уділив своє апостольське благословення для стражденного українського народу.

Пригадуємо, сьогодні, 25 лютого, Папа Франциск відвідав Посольство Російської Федерації при Святому Престолі на вул. Кончиліаціоне, щоб висловити свою стурбованість стосовно російської агресії проти України. Блаженніший Святослав заявив, що вітає цей візит Святішого Отця до Посольства РФ при Святому Престолі і сподівається, що ця розмова стане поштовхом до того, щоб діалог переважив використання сили.

Секретаріат Глави УГКЦ в Римі

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава в третю неділю після Зіслання Святого Духа та у свято Матері Божої Неустанної Помочі05 липня

Образ Матері Божої Неустанної Помочі не одного з нас супроводжував з дитинства в наших родинах під час молитви. Це образ співстраждання...

МЕДІА
Prev Next