АКТУАЛЬНО

Зустріч настоятельок сестер служебниць в Україні

Субота, 12 квітня 2014, 15:13
11 квітня 2014 року у провінційному домі Згромадження сестер служебниць у Львові відбулася зустріч настоятельок. Понад 20 сестер прибуло з різних спільнот в Україні, щоб поділитися досвідом свого служіння у спільнотах, а також накреслити напрями для подальшої праці для Церкви та Згромадження.

Гостем під час зустрічі був Архиєпископ Томас Е. Галліксон, Апостольський нунцій в Україні. Високопреосвященніший владика поділився своїми думками щодо апостоляту служебниць колись і тепер, в обставинах сучасного суспільства. Він закликав сестер бути людьми надії та дарувати її світові. Високий гість особливо підкреслив важливість місії сестер у рамках подій Майдану. Він заохотив сестер бути готовими за покликом Святого Духа і нашого єпископату йти і працювати з людьми, зокрема на Східній Україні. Сестри мали змогу поставити Апостольському нунцієві запитання та поспілкуватися в невимушеній дружній атмосфері.

Відтак до сестер звернулася с. Боніфатія Дяків, провінційна настоятелька. Вона наголосила на таких важливих аспектах богопосвяченого життя, зокрема сестер служебниць, як-от: молитві, спільнотному житті, переданні старших сестер та апостоляті. Сестри також застановилися над труднощами згаданих аспектів та спільно шукали шляхів вирішення проблем.

Зустріч завершилася спільною молитвою та подякою Богові за Його присутність у щоденному служінні.

 

Сестри служебниці

ПУБЛІКАЦІЇ

«Духовне батьківство — про рідних та родину», - п. Марія Рипан, в проєкті «Сім штрихів до портрету» 21 жовтня

Вона наш погляд повертає, насамперед, до родинного коріння Блаженнішого Любомира - Духовного Батька України, кажучи, що Він "походить із...

МЕДІА
Prev Next