АКТУАЛЬНО

Зустріч заступника Генерального секретаря ООН з представниками Церков та релігійних організацій України

Вівторок, 21 жовтня 2008, 18:07
З 20 по 22 жовтня 2008 року в Україні перебуває з візитом доктор Пітер Піот, виконавчий директор Об’єднаної програми ООН з ВІЛ/СНІДу (ЮНЕЙДС), заступник Генерального секретаря ООН, разом з Її Королівською Величністю Крон-Принцесою Норвегії Метте-Мерит, яка є спеціальним представником ЮНЕЙДС.
З 20 по 22 жовтня 2008 року в Україні перебуває з візитом доктор Пітер Піот, виконавчий директор Об’єднаної програми ООН з ВІЛ/СНІДу (ЮНЕЙДС), заступник Генерального секретаря ООН, разом з Її Королівською Величністю Крон-Принцесою Норвегії Метте-Мерит, яка є спеціальним представником ЮНЕЙДС. Метою візиту є сприяння посиленню ефективності національної відповіді на епідемію ВІЛ/СНІДу, особливо щодо інтенсифікації профілактичних заходів та надання комплексних послуг людям, які живуть з ВІЛ/СНІДом, зміцнення системи захисту прав людини, подолання стигми та дискримінації. Беручи до уваги тісну та ефективну співпрацю ЮНЕЙДС в Україні з Всеукраїнською радою Церков і релігійних організацій, особливо з Комісією з питань соціального служіння Ради, в рамках візиту відбулася зустріч з членами ВРЦіРО. Мета зустрічі – обговорення ключових досягнень внутрішньо- та міжцерковної взаємодії у сфері ВІЛ/СНІДу та вузлових проблем релігійно-церковної участі в протидії поширення ВІЛ/СНІДу в Україні. Діяльність Української Греко-Католицької Церкви на зустрічі представив священик Андрій Нагірняк, референт з соціальних питань Патріархії УГКЦ, виконавчий секретар Комісії з питань соціального служіння ВРЦіРО. Слід відзначити, що ВРЦіРО є засновником міжконфесійного діалогу в сфері подолання епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні, шляхом прийняття та впровадження «Концепції участі Церков та релігійних організацій України (ВРЦіРО) у протидії епідемії ВІЛ/СНІДу» та «Стратегії участі Церков та релігійних організацій України (ВРЦіРО) у протидії епідемії ВІЛ/СНІДу», що є унікальним досвідом.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Володимир Стернюк. Двадцять років від дня смерті29 вересня

Сьогодні двадцять третя річниця із дня смерті митрополита Володимира Стернюка. Про його життя і діяльність у цій статті.

МЕДІА
Prev Next