АКТУАЛЬНО

З`явився новий християнський сайт для дітей

Вівторок, 15 квітня 2014, 11:15
Нещодавно в Україні запустили новий християнський сайт для дітей clarastudio.tv. Тут можна дивитися мультфільми, пізнавальні відеорубрики про різні явища та цікаві місця в Україні, біблійні історії у веселій інтерпретації для дітей. Це веб-сторінка, на якій зібрані проекти християнської мультимедійної студії "Clara Studio".

«Вже більше ніж двадцять років ми займаємося виробництвом дитячого телепродукту, - розповідає директор "Clara Studio" о. Юстин Русін, капуцин. – Наші передачі транслювалися не один рік на Першому Національному телеканалі України. Та з приходом нової влади у 2010 році ми помітили, як цілеспрямовано український продукт стали витісняти з медіа-простору. І хоча Перший канал і має освітню місію, з'ясувалося, керівництво стало не зацікавлене у вітчизняному продукті, у медіа-продукті про Україну».

Отець Юстин каже, що тому вони і вирішили запустити сайт, щоб зробити доступним для всіх охочих їхній дитячий телепродукт. Тим паче, що Інтернет має значно ширші можливості, ніж телебачення, бо дає змогу будь-коли і будь-де подивитися саме те, що тебе цікавить. Також і свій сайт вони зробили дуже простим і доступним для дітей.

Зараз на сайті clarastudio.tv вже можна подивитися такі рубрики: «Сателіт» - пізнавальні розповіді про все на світі (наприклад, пісок, зірки, відлік часу); мультсеріал «Пригоди лісових друзів»; «Розповіді Доброї Книги» - мультики на біблійні теми; «Містечко Надія» - міні-передачі про повчальні пригоди дітей; «Кіт-мандрівник» - подорожі цікавими місцями України разом із ведучим-котом; «Добрі манери» - уроки етикету для дітлахів, а також «Професор» - рубрика, яка змусить малих таки відірватися від комп`ютера, щоб самим спробувати повторити експерименти шаленого професора.

Щодня сайт поновлюється свіжими матеріалами, а невдовзі там будуть нові рубрики, виконані у форматі 3D і з новими сучасними героями, які живуть у віртуальному просторі.

Варто зазначити, що ця продукція вже транслювалася телекомпаніями Польщі, Словаччини, Німеччини, Італії й отримала визнання серед маленьких європейців і їхніх батьків. На жаль, лише деякі з цих проектів свого часу були представлені на вітчизняному телебаченні. Тепер же українські глядачі отримують можливість познайомитися і заприятелювати з героями дитячих сюжетів. Творча команда «Clara Studio» говорить, що «ці короткі історії – добрі, кумедні, дотепні, пізнавальні, а головне – вони наші рідні, українські».

Clarastudio.tv – абсолютно безпечний і простий у користуванні інтернет-ресурс, відвідувати який діти можуть самостійно.

Світлана Бабинська

ПУБЛІКАЦІЇ

Хрест Господній — таїнство спасення27 вересня

Насправді правильна назва свята Воздвиження Чесного Хреста Господнього є Всемірне Воздвиження Чесного Хреста, тобто всесвітнє. Про це...

МЕДІА
Prev Next