АКТУАЛЬНО

«2019 рік повинен стати роком діалогу», – Блаженніший Святослав презентував у Києві книгу «Діялог лікує рани»

П'ятниця, 18 січня 2019, 05:50
17 січня у Києві відбулася презентація книжки «Діялог лікує рани» Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава. Книжка написана у стилі інтерв'ю Предстоятеля УГКЦ редактору польського Католицького інформаційного агентства Кшиштофу Томашику.
Зображення 1 / 31 Використовуйте клавіші для перегляду

«Це спілкування виникло з однієї важливої потреби. В останні два-три роки українсько-польські відносини переживають непростий період. У певний момент на рівні істориків, дипломатів цей діалог ніби зайшов у глухий кут. Ми начебто перестали чути одне одного. Хоча ми вважаємо наших польських братів стратегічними партнерами у розбудові нашого європейського дому. І ось з'явилася ініціатива з польської сторони, щоб розпочати діалог на рівні віруючих сердець», – розказав Блаженніший Святослав.

Предстоятель УГКЦ переконаний: незважаючи на те, що книжка була розрахована на польського читача, вона буде цікавою й український аудиторії, адже у ній йде мова й про важливість діалогу в будівництві незалежної України.

На думку Блаженнішого Святослава, без діалогу немає справжньої людини. «Ми, християни, віримо, що Господь Бог створив людину в контексті діалогу з Ним. Людина може бути собою справжньою лише тоді, коли вона вступає в діалог. Передусім з Богом, своїм творцем. Такий діалог ми називаємо молитвою. Проте також діалог потрібен і з іншою людиною», – наголосив він.

Предстоятель УГКЦ зазначив, що саме 2019 рік  повинен стати роком діалогу.

У презентації взяли участь Предстоятель Православної Церкви України, Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, народні депутати України, чинні та колишні представники уряду, іноземні дипломати, громадські діячі,  а також Президент України Петро Порошенко.

«Діалог не тільки лікує рани. Думаю, що буде друга книга, що далі робить діалог. Не берусь нав'язувати свою точку зору, але він точно будує. На моє глибоке переконання, він будує Українську Церкву і Державу… Я встиг прочитати вашу книжку ще зі Львова. І з більшістю цих подій згоден», – зазначив у своєму виступі Глава Держави, порадивши усім уважно прочитати книжку Блаженнішого Святослава.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Архиєпископ Борис Ґудзяк про перші 100 днів свого служіння: Близькість і єдність, які я досвідчив, перевищили усі мої сподівання14 жовтня

Перші місяці на посаді для політиків чи урядовців вважають визначальними, стрижневими. Відразу після обрання чи призначення, новачки...

МЕДІА
Prev Next