АКТУАЛЬНО

Члени Постійного Синоду УГКЦ молилися на Євромайдані під час штурму силовиків (оновлено)

Середа, 11 грудня 2013, 16:49
Уранці 11 грудня члени Постійного Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви: владика Богдан (Дзюрах), секретар Синоду, владика Кен (Новаківський), Єпарх Нью-Вестмінстерський, владика Ярослав (Приріз), Єпарх Самбірсько-Дрогобицький, та владика Борис (Ґудзяк), Єпарх єпархії Святого Володимира з Парижа, - відправили зі сцени Майдану Молебень до всіх святих українського народу.
Зображення 1 / 6 Використовуйте клавіші для перегляду

Зокрема, у своєму слові до людей доброї волі та силовиків, які всю ніч штурмували мітингувальників на Майдані, владика Борис (Ґудзяк) закликав зі сцени «не допустити братовбивства».

«Хлопці, послухайте мене, не беріть гріха на душу. Подумайте, що ви розкажете дітям і внукам. Нема нічого гіршого, ніж убити брата, нічого гіршого за Каїнів гріх», - наголосив єпископ.

Також народу України зачитали Заяву Постійного Синоду УГКЦ , в якій засудили «дії, скеровані на обмеження громадянських прав, зокрема свободи слова та мирного волевиявлення громадян України».

А після цього єпископи помолилися Літургію у польовій капличці на Майдані Незалежності.

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Микола Бичок: «Хоч би де я був, завжди зустрічав святих людей»15 січня

15 січня стало відомо, що Римський Архиєрей підтвердив вибір Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви і номінував отця...

МЕДІА
Prev Next