АКТУАЛЬНО

Громаду УГКЦ у Запоріжжі вперше відвідав Блаженніший Святослав

П'ятниця, 17 червня 2016, 11:19
Очільник УГКЦ Блаженніший Святослав отримав булаву і пообіцяв наступного разу відвідати легендарне Запоріжжя з офіційним душпастирським візитом.
Зображення 1 / 29 Використовуйте клавіші для перегляду

Понад півсотні запорізьких греко-католиків у своїй крихітній капличці зустріли хлібом і сіллю Предстоятеля УГКЦ. Він прибув 16 червня до Запоріжжя в рамках одноденного візиту Держсекретаря Ватикану кардинала П'єтро Пароліна на урочисте відкриття гуманітарної акції «Папа для України», повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

Разом із Главою УГКЦ до парафії завітали: владика Степан (Меньок), Екзарх Донецький, владика Михайло (Бубній), Екзарх Одеський, та владика Василь (Тучапець), Екзарх Харківський.

У Запоріжжі Блаженніший Святослав уперше. «Привітне місто, дуже гарні люди», – сказав він. Після спілкування з вірними пообіцяв приїхати до Запоріжжя, але вже з офіційним візитом, щоб, зокрема, посприяти й вирішенню питання будівництва храму. За останні 18 років місцева влада лише обіцяла, але так й не виділила місце для греко-католицької церкви. Увесь цей час запорізька греко-католицька громада проводить свої богослужіння в капличці, по суті, у невеличкій хаті.

Завершилася ця зустріч з Главою УГКЦ спільною молитвою та співом духовного гімну України «Боже великий, єдиний».

На згадку про легендарне Запоріжжя парафіяни подарували Блаженнішому Святославу козацьку булаву.

Департамент інформації УГКЦ
за матеріалами Depo.Запоріжжя

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Кирило Селецький – засновник двох монаших спільнот, першого захоронку в Україні, борець з алкоголізмом та просвітитель українців22 вересня

У 2018 році Українська Греко-Католицька Церква відзначає 100-річчя від дня смерті визначного священика Перемиської єпархії о.Кирила...

МЕДІА
Prev Next