АКТУАЛЬНО

Президент України молився у храмі УГКЦ у Вишгороді

Вівторок, 15 травня 2018, 19:50
Сьогодні в соборі Вишгородської Богородиці УГКЦ відбувся Молебень за мир і злагоду в Україні за участю Президента України Петра Порошенка, єпископів та духовенства УГКЦ, УПЦ КП, УАПЦ, УПЦ (МП). Зазначимо, що молитву провели в рамках президентського візиту на Вишгородщину. З благословення Блаженнішого Святослава, Молебень очолив владика Василь (Тучапець), Екзарх Харківський УГКЦ.
Зображення 1 / 4 Використовуйте клавіші для перегляду

Спершу на подвір’ї собору достойних гостей зустрів парох громади УГКЦ у Вишгороді протоієрей Тарас Валах. Він привітав усіх прибулих та побажав їм особливої опіки Вишгородської Богородиці: «Нехай Господь за заступництвом Пресвятої Богородиці, прославленої в іконі Вишгородської Богородиці, благословляє вас усіма потрібними ласками для усіх починань у скріпленні єдності та процвітанні нашої держави».

У своєму вітальному слові владика Василь відзначив, що перед іконою Вишгородської Богородиці впродовж віків молилися великі князі Київські. І сьогодні молитва глави держави є символом християнського вектору розвитку нашої Батьківщини.

На згадку про молитву, Президенту України подарували копію ікони Вишгородської Богородиці.

 

Прес-служба Київської архиєпархії 

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Українці Італії помоляться за жертв Голодомору в головному соборі Неаполя та зможуть приступити до мощів св. Януарія 14 листопада

Наближаються холодні листопадові дні, в які ми, українці, спогадуємо і вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні. Цими...

МЕДІА
Prev Next