АКТУАЛЬНО

«Як Йосиф і Марія зберегли і захистили життя Дитятка, так само і Бог заопікується нашим життям, якщо плекатимемо віру в Нього», - Глава УГКЦ

Понеділок, 12 січня 2015, 08:04
Народження Спасителя пов’язане з багатьма трагічними обставинами. Відразу життя Немовляти перебувало в небезпеці так, що його потрібно було рятувати. Ангел Господній пояснив Йосифові, що діється і що він має робити. Таким чином, Йосиф узяв Дитятко та Марію і розпочав дорогу біженця, вигнанця і емігранта. Свята родина втекла зі Святої Землі до Єгипту. Так починається історія життя Спасителя між нами.
Зображення 1 / 4 Використовуйте клавіші для перегляду

Сказав під час проповіді Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав 11 січня 2014 року в монастирі отців салезіан в Києві.

Проповідник зауважив, що опис перших днів з моменту народження Божого Дитятка багато відкриває людям для розуміння: «Він складений із різних пророцтв, які розповідали не тільки про те, що сталося, а й те, що далі станеться із Дитятком».

Як сказав Глава Церкви, Ісус Христос, народившись, входить у людське життя і вбирає в себе всю історію Божого народу ізраїльського. «Ісус Христос убирає в себе не просто колишні події визволення та страждання, а також і свободи свого народу. Він сам ці події переживає, їх доповняє і звершує в своїй особистій історії», - пояснює він.

На його думку, є одна правда та істина, яку нам Бог відкриває – «рушійна сила історії не меч чи володар, могутнє царство, а Господь-Бог». Він той, хто веде історичний процес. Він відкриває тайни певного історичного моменту і в Ньому можна знайти ключ пізнання до того, що відбувається.

«Христос сьогодні народився, щоб бути із нами і показати, що не все залежить від людей. Є багато моментів над якими людина – безсила. Ніхто не знає, якою буде подальша історія України. Однак її творцем є Бог і людина, яка відкрита на Його волю. Наше завдання – прийняти новонародженого Спасителя і переживати цю історію разом із Ним. Будьмо певні, так як Йосиф і Марія зберегли і захистили життя Дитятка, так само і Бог заопікується нашим життям, якщо плекатимемо віру в Нього», - підсумував Блаженніший Святослав.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликала до миру 12 квітня

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій звертається до всіх, у чиїй владі та компетенції зупинити вогонь і припинити обстріли,...

МЕДІА
Prev Next