АКТУАЛЬНО

У Києві цілодобово вірні можуть попрощатися зі світлої пам’яті Блаженнішим Любомиром

Субота, 03 червня 2017, 21:24
Світлої пам’яті Блаженнішого Любомира в супроводі Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава привезли зі Львова до Патріаршого собору Воскресіння Христового в Києві, де вірні та всі люди доброї волі зможуть віддати останню шану усопшому.
Зображення 1 / 38 Використовуйте клавіші для перегляду

Від моменту, коли труну встановили посередині храму, усі охочі мають змогу попрощатися з Блаженнішим Любомиром – двері собору будуть відчинені цілодобово і біля домовини відбуватимуться молитовні чування.

Завтра зранку в цьому храмі є три Літургії. Це буде о 7:30, 9:00 і 11:00. Упродовж Літургій підхід до домовини буде обмежуватися, зважаючи на те, що триватиме найважливіша молитва Церкви.

Закінчиться прощання у понеділок Архиєрейською Літургією та Чином погребіння. До собору приїдуть близько 600 священнослужителів з різних єпархії України та з-за кордону. У молитві братиме участь особистий посланець Святішого Отця Франциска Архиєпископ Циріл Василь, секретар Конгрегації для Східних Церков.

Про порядок богослужінь та Чин погребіння детальніше дивіться тут.

Поховають Блаженнішого Любомира в крипті Патріаршого собору 5 червня.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«Символ віри»: що таке Церква?06 березня

У 42-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ роздумав над дев’ятим членом «Символу віри»:...

МЕДІА
Prev Next