АКТУАЛЬНО

У Київській архиєпархії відкрили ще один катехитичний клас

Понеділок, 14 липня 2014, 10:06
12 липня 2014 р., у празник Верховних апостолів Петра і Павла, Київська архиєпархія поповнилась катехитичним класом-каплицею парафії Святого Миколая с. Щітки Вінницької обл.
Зображення 1 / 4 Використовуйте клавіші для перегляду

Чин освячення звершив владика Йосиф (Мілян). Після цього розпочалася Архиєрейська Служба Божа, на якій були присутні парафіяни села, отці та гості Вінницького протопресвітерства і представники місцевої влади.

Архиєрейська Літургія була також подякою Богові за 10-річчя священичого служіння протоєрея Миколи Дуркальця, протопресвітера Вінницького протопресвітерства.

У проповіді владика Йосиф серед іншого наголосив, що одне з головних завдань людини - вміння шукати сліди Господа в повсякденному житті. Тому ця каплиця - видимий слід і доказ дії Господа в парафії.

Слова Ісуса Христа: «За кого мене мають люди?» владика Йосиф поставив наріжним каменем своєї гомілії, мудро пов’язавши з життям держави та кожної людини.

Парафія Святого Миколая продовжує будівництво церкви. Владика побажав парафіянам докласти всіх зусиль, щоб якнайшвидше завершити зведення храму Божого.

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Кирило Селецький – засновник двох монаших спільнот, першого захоронку в Україні, борець з алкоголізмом та просвітитель українців22 вересня

У 2018 році Українська Греко-Католицька Церква відзначає 100-річчя від дня смерті визначного священика Перемиської єпархії о.Кирила...

МЕДІА
Prev Next