АКТУАЛЬНО

В Одесі з’явилася нова греко-католицька парафія

Понеділок, 22 травня 2017, 17:13
21 травня в Одесі відбулося посвячення нового храму Української Греко-Католицької Церкви. До того кроку місцева громада йшла десятиліттями, як зазначив сотрудник новоствореної парафії о. Микола Слободян. “Ми за три місяці змогли реалізувати мрію багатьох років”, - сказав він, дякуючи парафіянам, які долучилися до побудови.
Зображення 1 / 6 Використовуйте клавіші для перегляду

Церквою став переобладнаний і оздоблений золотою банею колишній магазин будматеріалів на околицях Одеси, який єпархія купила завдяки пожертвам благодійних організацій "Renovabis" та "Kirche in not", а змогла переробити власними коштами за допомоги жервтводавців парафіян храму Святого Івана Хрестителя (штат Нью-Джерсі).

Варто зазначити, що громада Одеси більше ніж десять років боролася за право на ділянку для нової церкви, бо досі у власності вірних була лише невеличка каплиця біля залізничного вокзалу, яка теж перероблена зі звичайного житлового будинку.

Посвячення нової церкви-каплиці стало святом не лише для парафіян, а й для всіх католиків Одеси, тому на торжество завітали Апостольський нунцій в Україні архиєпископ Клаудіо Гуджеротті, Єпископ Одеський і Симферопольський РКЦ Броніслав Бернацький, глава вірмен-католиків у східній Європі Рафаель Мінасян, а також предстоятель Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви в Україні єпископ Серге Машевський, який зазначив: "Ми добре розуміємо греко-католиків, адже і наші храми в час Радянського Союзу руйнували, а священиків розстрілювали або депортували. Ми раді, що тут проголошуватимуть Слово Боже".

Адреса нової парафії - вул. Добровольського, 37.

Фото

risu.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Шлях до офіційного проголошення блаженного Йосафата Кунцевича святим. З нагоди 150-ліття канонізації ‒ 1867-2017 26 червня

Святий Йосафат зізнався своєму другові отцю Геннадію Хмельницькому, що одного разу, будучи ще малим хлопцем, зайшов з мамою до церкви святої...

МЕДІА
Prev Next
DEBUG

0.1335
clr:53
cch:-no-
sql:0.1014
csql:0.0000
out: 0.0000
..........
M: 3,487,968
m: 2,997,672