АКТУАЛЬНО

В Івано-Франківську відбувся II Мальтійський приятельський бал для людей з обмеженими фізичними можливостями

Вівторок, 26 листопада 2013, 21:20
В Івано-Франківську відбувся II Мальтійський приятельський бал для людей з обмеженими фізичними можливостями. Організатор заходу – благодійна організація «Мальтійська служба допомоги».
Зображення 1 / 5 Використовуйте клавіші для перегляду

У нестримному вальсі під відомі мелодії, включно з вальсами Штрауса, музику класиків - Моцарта, Бетховена, Гайдна, Шостаковича та інших, закружляли майже півсотні пар. Це був особливий бал, адже всі присутні мали можливість переконатися, що для справжнього танцю головне не вправність ніг, а чиста та відкрита душа, бажання танцювати і почуття, які вкладаються у кожнісінький рух. Люди з обмеженими фізичними можливостями дивували нас своєю майстерністю, граційністю та бажанням веселитись на повну!

Розпочали бал стандартно танцем, який називають королем всіх танців – вальсом, а саме: тим вальсом, з яким наші романтики дебютували у Німеччині. Далі був віденський вальс, танго, рок-н-рол. І як же ж на українському балу без запальних народних танців?! А найбільше всіх вразив, отримавши найбільше овацій та оплесків, танець, який вже давно став візитною карткою наших романтиків – «Ішов козак потайком».

Цей бал справді знакова подія для всіх нас, адже це – і добрий привід вийти у світ та показати себе, а також – незабутній урок, як потрібно відпочивати, веселитися і танцювати, незважаючи на обмежені рухові можливості. Усі присутні мали можливість переконатися, що навіть сидячи на інвалідному візку, можна виразити ритм та всю експресію танцю, адже по-справжньому танцюють душею.

Велику подяку хочемо висловити справжнім майстриням-чарівницям: візажисту Світлані Басараб та перукарю Тетяні Петренко, які перетворили наших дівчат на сяючих красунь. А також дякуємо ректору Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника Ігорю Цепенді, який вже другий рік поспіль надає приміщення для проведення балу.

На балу було багато запрошених гостей. До почесного журі балу входили: Руслан Гусак – заступник голови ОДА, Ярослав Лаган – директор Департаменту соціальної політики, Ярослав Ковальчук – начальник Управління Державної автоінспекції УМВС в Івано-Франківській області.

Як і обіцяли, кружляли у вальсових мелодіях до пізньої ночі, а на завершення нашого грандіозного дійства журі оголосило переможців кількох номінацій і вручило пам’ятні грамоти та подарунки. Було обрано даму у найкращій сукні – Дороніна Тетяна з Івано-Франківська та даму з найкращою зачіскою – Франчук Оксана з Коломиї.

За таємним голосуванням всіх присутніх серед найменших учасників балу було обрано Принца та Принцесу. Ними стали Макар Дем’ян з Богородчан та Заліська Вікторія з Калуша. Маленькі Принц та Принцеса зачарували всіх своїм першим танцем.

У конкурсі на найоригінальніший комплімент своєю галантністю всіх вразив Саманюк Василь з Дори, тож його й було названо «Найгалантнішим кавалером балу».

Після цієї номінації було проголошено Короля балу. Ним заслужено став один із наймастерніших наших танцівників-романтиків – Гураль Ярослав з Івано-Франківська. І ось, настав найбільш хвилюючий момент. Усі застигли в очікуванні. Кому ж торішня королева балу передасть свою корону і це гідне звання королеви? Звучать фанфари. Королевою цьогорічного балу стала тендітна красуня – Мисюк Марія з Делятина! Щасливі Король та Королева подарували всім присутнім останній вальс.

Цим прощальним вальсом закінчився наш бал. Усі стомлені, проте щасливі почали збиратися додому.

А на прощання всім закликом лунали такі слова: «Наявність свята в нашій душі залежить в основному від нас самих. Не дозволяйте собі поганий настрій – це непристойно!»

Тож нехай ці заключні фрази стануть гаслом для кожного з нас!

Мальтійська служба допомоги
м. Івано-Франківська

ПУБЛІКАЦІЇ

Українці Італії помоляться за жертв Голодомору в головному соборі Неаполя та зможуть приступити до мощів св. Януарія 14 листопада

Наближаються холодні листопадові дні, в які ми, українці, спогадуємо і вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні. Цими...

МЕДІА
Prev Next