АКТУАЛЬНО

В УГКЦ відзначають другу річницю освячення Патріаршого собору

Вівторок, 18 серпня 2015, 12:19
«Уся наша Церква дякує сьогодні Господу Богу за дар Патріаршого собору, який уже упродовж цих двох років відіграв надзвичайно важливу роль у житті нашої Церкви та всього українського народу, зокрема в контексті Революції гідності», - сказав Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, 18 серпня, у другу річницю освячення Патріаршого собору Воскресіння Христового в Києві.
Зображення 1 / 5 Використовуйте клавіші для перегляду

«Згідно з рішенням Синоду Єпископів УГКЦ, що проходив у Києві 2013 року, цей день встановлений як свято в Українській Греко-Католицькій Церкві, обов’язкове до літургійного спомину в усій Церкві», - наголосив Предстоятель Церкви.

З нагоди свята Глава і Отець УГКЦ затвердив і проголосив ad experimentum терміном на три роки Службу свята Спомину освячення Патріаршого собору Воскресіння Христового, яку уклала Патріарша літургійна комісія.

Слід відзначити, що Патріарша літургійна комісія збирає всі зауваження і доповнення до затвердженого ad experimentum літургійного тексту. Опрацювавши їх, подасть остаточний варіант цього тексту Отцеві і Главі УГКЦ для затвердження, для якого потрібна також згода Синоду Єпископів УГКЦ.

Нагадаємо, що відповідно до рішення Постійного Синоду Єпископів УГКЦ, який відбувся 2013 року в Княжичах, що біля Києва, 18 серпня 2013 року під час Міжнародної всецерковної прощі освятили Патріарший собор Воскресіння Христового. Наріжний камінь собору було закладено 2002 року. Храм збудовано на пожертви вірних УГКЦ і людей доброї волі з усього світу.

За попередні роки у Всецерковній прощі до Патріаршого собору Воскресіння Христового взяло участь понад 30 тисяч прочан та більше як 800 священиків.

Департамент інформації УГКЦ

 
ПУБЛІКАЦІЇ

Цікаві факти про тріо священиків «Новий час»24 березня

Учасники тріо священиків «Новий час» розповіли в ефірі проекту «Відкрита Церква. Діалоги» на «Живому ТБ» про свою творчість, парафіяльне...

МЕДІА
Prev Next
DEBUG

0.1761
clr:53
cch:-no-
sql:0.1378
csql:0.0000
out: 0.0000
..........
M: 3,371,704
m: 3,000,536