АКТУАЛЬНО

Владики Синоду УГКЦ провідали у Львові поранених військових із зони АТО

П'ятниця, 12 вересня 2014, 21:50
12 вересня 2014 року Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, та владики Синоду Єпископів УГКЦ побували у військовій лікарні у Львові, де лікуються поранені військові із зони АТО.
Зображення 1 / 9 Використовуйте клавіші для перегляду

«Ми хотіли торкнутися своєю рукою тих бійців, які були поранені на полі бою. Ми прагнули розділити вашу біль і подарувати вам надію на кращу долю для нашої країни», - звернувся до військовиків Глава Церкви, зазначаючи, що єпископи тут  побачили кращих бійців із кращих, яким якраз цього дня вручили урядові відзнаки. Владики засвідчили глибоку повагу до тих, хто «настільки любить свою землю і народ, що готовий віддати своє життя за це».

Потім Предстоятель УГКЦ подякував усім тим, хто дбає про здоров’я поранених, зокрема медикам. Склав дяку також командирам, які не покинули на полі бою своїх бійців і не втекли, рятуючи власне життя. «Ми, владики Синоду Єпископів УГКЦ, обіцяємо, що те, що ми сьогодні тут побачили – понесемо по всьому світу. Будьте певні, що Господь є з нами, тому ми переможемо», - додав наприкінці свого слова Першоієрарх УГКЦ.

Згодом єпископи розійшлися по різних поверхах лікарні, щоб помолитися і потішити тих, хто зараз терпить від поранень тіла і душі.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Борис Ґудзяк: Пророче служіння наших шкіл24 вересня

У зв’язку із тотальним закриттям католицьких шкіл у Сполучених Штатах Америки архиєпископ і митрополит Філадельфійський владика Борис...

МЕДІА
Prev Next