[Translate to ru:] Блаженніший Святослав (Шевчук): «Хто взяв подачку від кандидата - той ще має можливість віддати її та покаятися»

пятница, 12 октября 2012, 21:31
[Translate to ru:] Якщо так сталося, що вже хтось взяв щось від кандидата, то ще є нагода віддати і покаятися. Про це заявив Предстоятель Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) в ефірі телеканалу ТВі. За словами спостерігачів, каже Блаженніший Святослав, яким він схильний вірити, ці вибори є чи не найбруднішими в історії незалежної України.
[Translate to ru:] Якщо так сталося, що вже хтось взяв щось від кандидата, то ще є нагода віддати і покаятися. Про це заявив Предстоятель Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) в ефірі телеканалу ТВі (дивитися). За словами спостерігачів, каже Блаженніший Святослав, яким він схильний вірити, ці вибори є чи не найбруднішими в історії незалежної України. Бачимо, що є факти широкого, безсоромного  підкупу виборців, зокрема й духовенства. «Це не може нас не турбувати, – наголошує Предстоятель Церкви. – Коли я переглядав ролики, в яких священики показово за щось дякують певному кандидатові, то мені було соромно і за депутатів, котрі вдаються до таких дешевих трюків, і за духовенство, що на таке піддається. За це буде потрібно каятися і перепрошувати Господа Бога та наших виборців. Блаженніший не схвалює твердження «беріть, хто дає, але – голосуйте за совістю». Бо це, на його переконання, заклик до корупції людської душі, внутрішнього роздвоєння: декларую одне, а роблю зовсім інше - зокрема, коли йдеться про духовних осіб чи провідників нашої держави. Це негідна поведінка. «Ніколи не потрібно торгувати своїм сумлінням, яке є голосом Божим у душі», – переконує Глава Церкви. Він висловив бажання, що хотів би, щоб усю Україну об’єднало бажання змінити те, що нам сьогодні не подобається, а не розчарування. «І ми маємо силу для такого об’єднання, тому що в нас є можливість вибирати. Якщо ми нехтуватимемо такою можливістю, у нас її заберуть», – переконує Предстоятель Церкви.  

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛИКАЦИИ

Постановления Синода Епископов УГКЦ 2018 года17 сентября

Со 2 по 11 сентября 2018 года Божьего в г. Львове-Брюховичах проходил Синод Епископов Украинской Греко-Католической Церкви, в котором...

МЕДИА
Prev Next