АКТУАЛЬНО

З ініціативи «Лицарів Колумба» Канади та «Карітасу України» Київська дитяча лікарня №1 отримала інвалідні візки

П'ятниця, 13 травня 2016, 18:54
13 травня «Лицарі Колумба» з Канади подарували інвалідні візки пацієнтам відділення планового хірургічного лікування Київської міської дитячої клінічної лікарні № 1. Благодійна ініціатива здійснена за сприяння Канадського фонду інвалідних візків та «Карітасу України» і проводиться вже вчетверте.

У Києві представники цих організацій на чолі з єпископом Саскатунської єпархії Браєном (Байдою), окрім дитячої лікарні, відвідають та передадуть візки у відділення травматології та гнійної хірургії у військовому шпиталі і в пансіонат ветеранів праці, а також потребуючим особам після Архиєрейської Божественної Літургії в Патріаршому соборі Воскресіння Христового.

У травні цього року в Україну прибуло 280 візків, які розподілили між потребуючими в Києві, Львові, Дніпропетровську, Запоріжжі, Харкові, Краматорську, Кривому Розі, Дніпродзержинську, Мелітополі та ін. Загалом, за два роки проекту «Карітасу України» «Візки для людей з особливими потребами» отримано вже 1120 візків.

 

ПУБЛІКАЦІЇ

«Україна вистояла!» ‒ Глава УГКЦ про найважливіше у 2017 році11 грудня

У черговому й останньому у 2017-му році випуску передачі інтерактивного проекту «Відкрита Церква» Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав...

МЕДІА
Prev Next