АКТУАЛЬНО

"365 днів з великим митрополитом Андреєм Шептицьким" — 17 лютого

Понеділок, 17 лютого 2014, 17:12
«Свою християнську любов треба ділами доказувати. Всяке тут говоріння пусте, коли за ним не йдуть діла!» - Митрополит Андрей.

«Свою християнську любов треба ділами доказувати. Всяке тут говоріння пусте, коли за ним не йдуть діла! А ще пустішим є запевнювання про любов, коли противляться йому діла. Любов полягає в цьому, щоб бажати другим добра і, скільки це можливе, причинятися до нього. Хто правдиво любить, той дбає про других, їх добро лежить йому на серці.»

«365 днів з Великим Митрополитом. Роздуми на щодень». Під такою назвою у Львові вийшла книга якраз у переддень Нового року. В ній містяться цитати із текстів, які писав митрополит Андрей Шептицький про важливі події у житті Церкви та України.

«Живе.ТБ» відтак ініціювало телепроект тривалістю 365 днів, у якому щодня протягом року з'являтимуться різні думки та висловлювання одного з наймудріших лідерів нашої держави.

ПУБЛІКАЦІЇ

«Єдність є в сутності, в глибині, в природі греко-католиків», — владика Венедикт Алексійчук в інтерв’ю про три мрії УГКЦ16 липня

Після зустрічі проводу Української Греко-Католицької Церкви із Папою Франциском та Римською курією у Ватикані владика Венедикт...

МЕДІА
Prev Next