АКТУАЛЬНО

"365 днів з великим митрополитом Андреєм Шептицьким" — 17 лютого

Понеділок, 17 лютого 2014, 17:12
«Свою християнську любов треба ділами доказувати. Всяке тут говоріння пусте, коли за ним не йдуть діла!» - Митрополит Андрей.

«Свою християнську любов треба ділами доказувати. Всяке тут говоріння пусте, коли за ним не йдуть діла! А ще пустішим є запевнювання про любов, коли противляться йому діла. Любов полягає в цьому, щоб бажати другим добра і, скільки це можливе, причинятися до нього. Хто правдиво любить, той дбає про других, їх добро лежить йому на серці.»

«365 днів з Великим Митрополитом. Роздуми на щодень». Під такою назвою у Львові вийшла книга якраз у переддень Нового року. В ній містяться цитати із текстів, які писав митрополит Андрей Шептицький про важливі події у житті Церкви та України.

«Живе.ТБ» відтак ініціювало телепроект тривалістю 365 днів, у якому щодня протягом року з'являтимуться різні думки та висловлювання одного з наймудріших лідерів нашої держави.

ПУБЛІКАЦІЇ

Архиєпископ Борис Ґудзяк про перші 100 днів свого служіння: Близькість і єдність, які я досвідчив, перевищили усі мої сподівання14 жовтня

Перші місяці на посаді для політиків чи урядовців вважають визначальними, стрижневими. Відразу після обрання чи призначення, новачки...

МЕДІА
Prev Next