АКТУАЛЬНО

"365 днів з великим митрополитом Андреєм Шептицьким" — 31 березня

Понеділок, 31 березня 2014, 12:54
Христос, розп'ятий на хресті, простив розбійникові... Але на таку безконечну любов Христа може надіятись тільки той, що зі своєї сторони все зробить, що може, щоб поправитися і змінити життя.
«Боже милосердя безконечне. Христос, розп'ятий на хресті, простив розбійникові. Так само може і тобі, нещасний, бідний грішнику, простити найбільші провини і прийняти тебе до Свого царства. Але на таку безконечну любов Христа може надіятись тільки той, що зі своєї сторони все зробить, що може, щоб поправитися і змінити життя.»

«365 днів з Великим Митрополитом. Роздуми на щодень». Під такою назвою у Львові вийшла книга якраз у переддень Нового року. В ній містяться цитати із текстів, які писав митрополит Андрей Шептицький про важливі події у житті Церкви та України.

«Живе.ТБ» відтак ініціювало телепроект тривалістю 365 днів, у якому щодня протягом року з'являтимуться різні думки та висловлювання одного з наймудріших лідерів нашої держави.

ПУБЛІКАЦІЇ

Послання Синоду Єпископів КГВА УГКЦ з нагоди сторіччя відновлення української державності27 лютого

Як бачимо, поняття свободи містить у собі дві складові: свободу від – гніту, поневолення, пригноблення, визиску та позбавлення прав, а також...

МЕДІА
Prev Next