АКТУАЛЬНО

Академія Івана Золотоустого підписала договір про співпрацю з ЦМКЛ та ЛДЦ Святого Луки

Середа, 24 липня 2019, 10:43
23 липня 2019 року відбулося підписання угоди про співпрацю між Івано-Франківською академією Івана Золотоустого, Івано-Франківською центральною міською клінічною лікарнею і Лікувально-діагностичним центром святого Луки.

Угоду підписали ректор Академії митрофорний протоієрей Олександр Левицький, головний лікар Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні Тарас Масляк і головний лікар Лікувально-діагностичного центру святого Луки Валентина Казьмірук.

Підписання угоди відбулося в академічній бібліотеці за присутності працівників медичних закладів, студентів і викладачів Академії.

Керівники договірних сторін підкреслили важливість і перспективність підписання договору про співпрацю та відповіли на запитання представників засобів масової інформації й інших присутніх осіб.

У рамках договору передбачається співпраця в різних напрямках, зокрема створення спільних структур з метою розробки, вдосконалення та впровадження теорій, методик чи практик із залученням коштів регіональних, всеукраїнських та міжнародних донорських організацій, підготовка проектних пропозицій для організації спільних досліджень із залученням коштів іноземних структур: НАТО, програм з досліджень та інновацій Європейської Комісії, транскордонних проектів тощо, розробка та вдосконалення методик духовної, психологічної та фізичної реабілітації, створення центрів, відділень, кімнат реабілітації з використанням новітніх методик духовної, психологічної та фізичної реабілітації, проведення спільних досліджень та наукових конференцій, обмін науковою інформацією, навчальними програмами та науковою літературою, підготовка наукових публікацій, що міститимуть результати спільних досліджень і конференцій, організація стажування студентів і працівників у рамках існуючих освітніх і наукових програм.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua

 


ПУБЛІКАЦІЇ

Підсумковий комунікат 22-ї Зустрічі східних католицьких єпископів Європи17 вересня

З 12 по 14 вересня в Українській папській колегії святого Йосафата в Римі відбулася щорічна Зустріч східних католицьких єпископів Європи....

МЕДІА
Prev Next