АКТУАЛЬНО

Благодійний фонд «Карітас-Хмельницький» вручив святкові пакунки «дітям війни»

Четвер, 24 грудня 2020, 11:13
Благодійний фонд «Карітас-Хмельницький» вручив шістдесят дев’ять святкових пакунків «дітям війни» у рамках проєкту «Соціально-культурна спільнота «Молоді серця».

«У продуктових наборах є необхідні продукти для традиційної різдвяно-новорічної гостини», – розповідають організатори. Кошти для акції були зібрані на сайті Української біржі благодійності. В обласному фонді «Карітас» проєкт чинний із листопада минулого року.

Допомога та підтримка людей похилого віку – один із головних напрямків діяльності ХОБФ «Карітас». Вже понад вісімнадцять років працівники Карітасу допомагають самотнім людям, людям з інвалідністю, пенсіонерам, які не можуть пересуватися, і через це змушені постійно перебувати вдома, або ж тим, чиє пересування вкрай ускладнене. Надається допомога медичними препаратами, засобами гігієни, постійною опікою соціальних працівників, а ще продуктовими наборами.

«Готуючись до Різдвяних свят, дбаючи заздалегідь про подарунки для рідних, згадаймо й про тих, хто щиро зрадіє простому подарунку – наборові продуктів для приготування куті, смаколикам, фруктовим гостинцям. Ми робимо все можливе, щоб і прийдешній рік став для наших підопічних наступним кроком у майбутнє, у якому обов’язково будуть добро, розуміння, підтримка, радісні й святкові дні», – заохочують до співпраці представники благодійного фонду.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами https://ugcc.km.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на інтронізації екзарха Німеччини та країн Скандинавії владики Богдана Дзюраха19 квітня

Бути християнином, приймати хрещення Христове означає бути готовим послужити. Причащатися Його Тіла і Крові означає мати силу здійснити це...

МЕДІА
Prev Next