АКТУАЛЬНО

Блаженніший Любомир: «Найкращий спосіб вшанувати пам'ять патріарха Йосифа Сліпого – старатися його наслідувати»

Середа, 15 лютого 2017, 14:32
Найкращий спосіб вшанувати пам'ять патріарха Йосифа Сліпого, нашого духовного батька – старатися його наслідувати. Про це заявив Блаженніший Любомир (Гузар), Верховний Архиєпископ – емерит, під час прес-конференції з нагоди 125-ліття з дня народження патріарха Йосифа Сліпого.
Зображення 1 / 7 Використовуйте клавіші для перегляду

«Останнім часом до мене приходило багато людей, які хотіли почути щось більше про патріарха Йосифа Сліпого. Я був радий, що вже стільки знають про нього, але також був здивований і засмучений тим, як вони бачили і розуміли його постать.  Для більшості з них це була постать визначного громадянина, щирого українця, але в них бракувало розуміння, що, властиво, було рушійною силою, остаточною мотивацією багатогранної діяльності патріарха Йосифа. А його діяльність має дуже виразний духовний аспект. Він працював дуже віддано, своє життя проводив, маючи глибоку побожність, любов до Бога, любов до ближнього. Одне слово, він мав релігійну і духовну мотивацію. Він був справжнім духовним провідником», - підкреслив Блаженніший Любомир. 

Він висловив сподівання, що численні заходи з нагоди 125-ліття з дня народження патріарха Йосифа Сліпого допоможуть українцям скорегувати розуміння цієї постаті.  «Якщо не зрозуміємо остаточної основи його діяльності, тієї побожності, то ми не зрозуміємо цієї постаті», - зауважив архиєрей. 

Блаженніший Любомир також відзначив, що найкращий спосіб вшанувати пам'ять духовного батька українців – Йосифа Сліпого, старатися його наслідувати. «Я впевнений, у нашому народі сьогодні є багато людей, які також хочуть щось позитивне робити і справді роблять, але, на мою думку, для справжнього розвитку нашого народу дуже важливим є наслідувати цю духовну мотивацію Блаженнішого Йосифа. Це потрібно, щоб ми не залишалися  тільки добрими громадянами – діяльними, творчими, але щоб відчули в собі і свідомо розвинули ту побожність, любов до Бога і ближнього, ту мотивацію, яка зробила, на мою думку, патріарха Йосифа Сліпого такою великою постаттю», - наголосив Архиєпископ-емерит. 

Фото: Роман Малко

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Послання владик УГКЦ у Польщі з нагоди 70 роковин акції «Вісла»28 квітня

На думку тих, які задумали виселення нашого народу, виселенці повинні були вповні асимілюватись вже в найближчі двадцять років. Всупереч...

МЕДІА
Prev Next
DEBUG

0.1352
clr:53
cch:-no-
sql:0.1048
csql:0.0000
out: 0.0000
..........
M: 3,341,184
m: 3,003,224