АКТУАЛЬНО

Блаженніший Святослав подякував «Лицарям Колумба» за служіння

Неділя, 18 червня 2017, 18:08
Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав під час Архиєрейської Літургії в Патріаршому соборі Воскресіння Христового відзначив служіння і подякував за нього «Лицарям Колумба», які сьогодні в соборі завершували свій другий Всеукраїнський з’їзд.

«Ми знаємо, – сказав Предстоятель, – що українське лицарство було одним із найвищих способів бути християнином, свідчити мужністю, доблестю, досконалістю християнське життя в українській культурі. Ми сьогодні сердечно вітаємо і молимося за лицарів, які носять ім'я «Лицарів Колумба». Хочу подякувати кожному з вас, що ви відгукнулися і пішли за Христом на служіння у товаристві нашої Церкви».

«Мені до сьогодні стоять перед очима наші лицарі в часи Майдану… Як вони таємно вивезли сотні поранених у своїх авто, виносили їх на своїх руках… А сьогодні на своїх робочих місцях, у різних установах свідчать, що вони є християнами і заявляють про готовність служити Богові і людям», – відзначив проповідник.

«Дякую кожному з вас, що ви готові дбати не тільки про себе, про свою сім'ю, а й у своєму лицарському подвигу служити ближнім, тим, які цього потребують», – сказав архиєрей, додавши, що «Лицарі Колумба» своїм духовним життям допомагають виховувати нових священиків для Христової Церкви.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Шлях до офіційного проголошення блаженного Йосафата Кунцевича святим. З нагоди 150-ліття канонізації ‒ 1867-2017 26 червня

Святий Йосафат зізнався своєму другові отцю Геннадію Хмельницькому, що одного разу, будучи ще малим хлопцем, зайшов з мамою до церкви святої...

МЕДІА
Prev Next
DEBUG

0.1533
clr:53
cch:-no-
sql:0.1211
csql:0.0000
out: 0.0000
..........
M: 3,460,272
m: 2,973,544