АКТУАЛЬНО

Блаженніший Святослав привітав українські родини із народженням Спасителя

П'ятниця, 06 січня 2017, 17:54
Вітаю кожну українську сім’ю з таїнственним народженням Спасителя. Коли сідаємо разом до Святої вечері, то відчуваємо, що разом із нами за цим святковим столом перебуває Пресвята родина – Марія, Йосиф, новонароджене Дитятко Ісус. Тож радіймо, колядуймо, ділімося цієї радістю! Нехай сила надії, яку ми вже тримаємо в наших руках як новонародженого Спасителя, супроводжує всі дні життя.

Нехай лунає прадідівська коляда як благовість миру України для кожного вірного в усьому світі. Зичу благословенного Різдва, смачної куті, веселої коляди і щасливого Нового року!

Такими словами Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав вітає українські родини із Різдвом ГНІХ на «Живому ТБ».

«Сьогодні ми святкуємо одне з величніших християнських свят – світлий празник Різдва, свято народження в людському тілі вічного Бога, - продовжує він у привітанні. - Святі Отці, учителі Церкви, щоб відкрити зміст Різдва, навчали, що в цій події поєднуються протилежності: вічний, незбагненний і недоступний Бог стає людиною. Не просто стає доступним, а стає близьким до кожного з нас».

Бо, за його словами, Він не просто доступний, а близький до кожного з нас. Новонароджений Ісус переймає на себе всі наші болі, страждання, радості, які в цьому новому році турбують наше серце. «Один раз народившись у Вифлеємі, у людському тілі, Ісус не скинув із себе людської природи», - підкреслює Глава Церкви, зазначаючи, що кожного року, коли святкуємо Різдво, то відкриваємо для себе Бога, присутнього в нашій сьогоднішній історичній хвилі.

Чому ми живемо в час війни? Який зміст наших страждань? «На ці питання ніхто не може дати вичерпної відповіді. На це відповідає новонароджений Спаситель у Різдві... Він каже нам сьогодні не боятися, бо Він є з нами аж до кінця віку», - навчає Блаженніший Святослав.

Глава Церкви закликає прийняти це Боже Дитя, що сьогодні Небесний Отець через руки Діви Марії передає Україні: «Радіймо Ним, бо в Ньому - відповіді на всі складні життєві питання. Він є нашим майбутнім і радістю, надією і сповненням усього того, чого бажає наше серце».

Департамент інформації УГКЦ 

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на свято Обрізання Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа15 січня

Вітаю вас сердечно з Новим роком. Нехай цей рік буде часом оновлення у Святому Дусі всього нашого життя. Хай він буде роком надії, який поможе...

МЕДІА
Prev Next