АКТУАЛЬНО

Блаженніший Святослав в Івано-Франківську освятив наріжний камінь під будівництво дитячого садочка

П'ятниця, 22 грудня 2017, 14:46
Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, 22 грудня, благословив наріжний камінь під будівництво дитячого садочка «Ковчег» в Івано-Франківську.

З самого ранку парафіяльна спільнота та чернеча родина Згромадження Воплоченого Слова перебувала в очікуванні приїзду Блаженнішого Святослава, Глави УГКЦ. На подвір’ї святині Главу УГКЦ з гучними оваціями зустрічали діти, а настоятель парафії прп. о. Йосафат Бойко запросив Блаженнішого очолити урочисті богослужіння.

Апогеєм свята стала Архієрейська Божественна Літургія, яку звершив Блажненніший Святосллав у співслужінні Митрополита Володимира Війтишина, Владики Тараса Сеньків та чисельного духовенства. В часі проповіді Блаженніший Святослав роздумував над таємницею сьогоднішнього свята – Непорочного зачаття Пречистої Діви Марії. Патріарх, серед іншого зазначив, що це свято є торжеством перемоги добра над злом та заохотив усіх українців брати учать в цій перемозі.

Після спільної молитви Глава УГКЦ благословив наріжний камінь під будівництво дитячого садочка «Ковчег». Також на подвір'ї Патріарх освятив ікону-мозаїку Фатімської Богородиці. Цікаво, що вона є двосторонню – з одного боку – Богородиця, а з іншого – Ісус Христос.

«Цей маленький камінь має стати початком великого будівництва на славу Божу та для добра народу України», - зазначив о. Йосафат.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Де можна зустріти Бога? (про те, що Церква – це не лише стіни храму)28 листопада

У 29-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ запропонував подивитися на Христову Церкву як на...

МЕДІА
Prev Next