АКТУАЛЬНО

Владика Борис (Ґудзяк) про інформаційну війну: «Коли є брехливе свідчення, Церква має вказувати на це»

Четвер, 26 лютого 2015, 11:31
Церква повинна реагувати на інформаційну війну, яка нині триває проти України, вважає єпископ Паризької єпархії УГКЦ, президент Українського католицького університету владика Борис (Ґудзяк). Про це він сказав в ефірі радіо «Свобода».

«Церква зобов’язана, згідно із десятою заповіддю Божою – не свідчи ложно про ближнього твого – коли є брехливе свідчення, Церква має вказувати на це. Сьогодні подається неправдива інформація про українську історію, про українське церковне життя, про українського громадянина», – зазначив владика Борис.

Раніше Синод УГКЦ поширив серед своїх священиків «Звернення про душпастирство в умовах війни», в якому, зокрема, йдеться про необхідність вчити людей не піддаватися пропаганді і протистояти інформаційній війні.

РІСУ

ПУБЛІКАЦІЇ

Архиєпископ Борис Ґудзяк про перші 100 днів свого служіння: Близькість і єдність, які я досвідчив, перевищили усі мої сподівання14 жовтня

Перші місяці на посаді для політиків чи урядовців вважають визначальними, стрижневими. Відразу після обрання чи призначення, новачки...

МЕДІА
Prev Next