АКТУАЛЬНО

Владика Борис (Ґудзяк) про інформаційну війну: «Коли є брехливе свідчення, Церква має вказувати на це»

Четвер, 26 лютого 2015, 11:31
Церква повинна реагувати на інформаційну війну, яка нині триває проти України, вважає єпископ Паризької єпархії УГКЦ, президент Українського католицького університету владика Борис (Ґудзяк). Про це він сказав в ефірі радіо «Свобода».

«Церква зобов’язана, згідно із десятою заповіддю Божою – не свідчи ложно про ближнього твого – коли є брехливе свідчення, Церква має вказувати на це. Сьогодні подається неправдива інформація про українську історію, про українське церковне життя, про українського громадянина», – зазначив владика Борис.

Раніше Синод УГКЦ поширив серед своїх священиків «Звернення про душпастирство в умовах війни», в якому, зокрема, йдеться про необхідність вчити людей не піддаватися пропаганді і протистояти інформаційній війні.

РІСУ

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next