АКТУАЛЬНО

«Чому Ісус не може мене зцілити?» − запитала священика хвора на рак шестирічна дівчинка

Субота, 14 жовтня 2017, 19:40
«Чому Ісус не може мене зцілити?» − одного разу запитала священика хвора на рак шестирічна дівчинка. Медичний капелан о. Руслана П’яста в прямому ефірі програми «Відкрита Церква. Діалоги» на «Живому ТБ» розповів про те, як майже рік духовно супроводжував онкохвору дитину.

«Якось дівчинка мене запитала: “Отче, ви мені приносите Ісуса, причащаєте: ну чому Він мене не може зцілити?” Для мене це питання також було відкритим. І я кажу (подумки): “Ісусе, скажи що я маю відповісти? Я не хочу фальшивити!” Урешті я відповів дівчинці: “Не можу тобі зараз сказати, але я знаю, що Ісус прийшов і Він зараз хоче бути з тобою”», − поділився спогадами медичний капелан Руслан П’яста.

Через деякий час дівчинка, на жаль, померла, але, як зізнається священик, її терпіння стали великим життєвим уроком як для нього, так і для батьків дитини.

«Я не сумніваюся, що Бог на все має свій план. Можливо, ми зараз не можемо цього зрозуміти, але дуже важливо священикові бути поруч у цей складний момент, навіть якщо ми не можемо знайти потрібної відповіді. Бо присутність священика − це присутність Христа», − наголосив медичний капелан.

Детальніше про служіння священиків у лікарнях, а також про Церкву і медицину дивіться у програмі «Відкрита Церква. Діалоги».

 

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Володимир Стернюк. Двадцять років від дня смерті29 вересня

Сьогодні двадцять третя річниця із дня смерті митрополита Володимира Стернюка. Про його життя і діяльність у цій статті.

МЕДІА
Prev Next