АКТУАЛЬНО

Чудотворна ікона Матері Божої повернулася до Зарваниці

Понеділок, 15 січня 2018, 11:52
Чотири архиєреї УГКЦ, десятки священиків та сотні вірних прибули 13-14 січня до Марійського духовного центру «Зарваниця», щоб зустріти ікону Зарваницької Матері Божої.

Після декількох місяців відсутності Зарваницька ікона повернулася із коронами, які 15 жовтня 2017 року у Ватикані благословив для неї Святіший Отець Франциск, Папа Римський. Упродовж усього часу ікона перебувала у різних парафіяльних осередках Європи, перед іконою молилися українські заробітчани, а також високодостойні церковні лідери і вірні Римо-Католицької Церкви.

Після процесійної ходи з іконою ввечері, 13 січня, Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василь (Семенюк) очолив Божественну Літургію в соборі Матері Божої Зарваницької спільно із Єпархом Бучацьким Дмитром (Григораком), Єпископом-помічником Тернопільсько-Зборівським Теодором (Мартинюком) та особливим гостем зі США, Єпископом-помічником Філадельфійської архиєпархії Андрієм (Рабієм).

«Просимо у Тебе, Маріє, заступися за наших, дітей, за наших онуків, за наші родини, а найбільше просимо у Тебе, Матінко Божа, випроси в Бога миру, щоб не було війни», - молитовно звернувся митрополит Василь у своєму слові. Владика благословив та вітав вірних із прийдешнім святом Нового року. Також цього дня у Зарваниці відбувся різдвяний концерт, вистава “Маланка”.

До слова, прочани прибули до Зарваниці, щоб просити Божого благословення на Новий рік, а також привітати Архиєпископа і Митрополита Тернопільсько-Зборівського Василя (Семенюка) з іменинами. Адже саме цього дня Церква святкують празники Святого Василія Великого, Новий рік за юліанським церковним календарем та Обрізання Господнє.

Прес-служба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава у неділю перед Воздвиженням22 вересня

Бо так Бог полюбив світ, що віддав Сина свого єдинородного, щоб кожен, хто вірує, не загинув, а мав життя вічне.

МЕДІА
Prev Next