АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ благословив мовлення інтернет-проекту «Живе.ТБ»

Субота, 10 серпня 2013, 20:02
У Києві чином освячення студії розпочало мовлення Інтернет-телебачення УГКЦ «Живе.ТБ».

Чин освячення студії звершив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав. Із Предстоятелем Церкви співслужили: владика Богдан (Дзюрах), Секретар Синоду Єпископів УГКЦ, владика Йосиф (Мілян), Єпископ-помічник Київської архиєпархії, владика Степан (Хміляр), Єпарх Торонтонський із Канади, та владика Даниїл (Козлінський), Апостольський адміністратор єпархії Покрови Пресвятої Богородиці з Аргентини, Апостольський візитатор для українців візантійського обряду, що проживають в Уругваї, Парагваї, Чилі та Венесуелі.

Центральним елементом прем’єрного прямого ефіру «Живе.ТБ» став перший випуск програми «Відкрита студія». Гостем ведучого Данила Яневського був Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

Значна частина прямоефірної розмови була присвячена Міжнародній всецерковній прощі та освяченню Патріаршого собору Воскресіння Христового, які відбуватимуться в Києві 16-18 серпня. Також Глава Церкви відповів на численні запитання користувачі соціальної мережі Фейсбук

За облаштування студії інтернет-телебачення «Живе.ТБ» Глава УГКЦ нагородив Патріаршою грамотою та подякував доброчинцеві проекту п. Петрові Токачу. «Жодна добра справа у Церкві не діється без добрих людей. Нехай цей вчинок послужить прикладом багатьом іншим жертводавцям, які б хотіли підтримати добрі справи, що їх Церква сьогодні може робити для українського суспільства», – зазначив Блаженніший Святослав.

«Живе телебачення – це перше в Україні інтернет-телебачення, яке стало реальністю», – розповів керівник Департаменту інформації УГКЦ протоієрей Ігор Яців, наголосивши, що інтернет-мовлення не є експериментальним майданчиком, з якого «Живе.ТБ» трансформується у традиційне телебачення: «Ми справді хочемо бути інтернет-телебаченням та доходити до наших глядачів за допомогою інтернету», – сказав керівник «Живе.ТБ» у першому випуску програми «Відкрита розмова».

 

Департамент інформації УГКЦ

 

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Володимир Стернюк29 вересня

Сьогодні двадцять третя річниця із дня смерті митрополита Володимира Стернюка. Про його життя і діяльність у цій статті.

МЕДІА
Prev Next