АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ до посадовців США: «Те, що відбувається в Україні, раніше чи пізніше зачепить кожного американця»

Субота, 08 лютого 2014, 00:43
Якщо США і Європа сьогодні покинуть Україну чи не матимуть проактивної політики, то людство справді може стояти на межі нової холодної війни.

Про це Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) сказав у програмі «Час тайм» із Вашингтона, відповідаючи на запитання ведучої, які він відчув настрої після зустрічі з американськими посадовцями, що вони готові робити для врегулювання ситуації в Україні і що не готові.

«Ми намагалися пояснити: те, що відбувається в Україні, раніше чи пізніше зачепить кожного американця. Це не те, що стосується тільки України чи Європи. Сьогодні йдеться про майбутнє демократії в Європі, Східній Європі, навіть у Росії. Якщо США і Європа сьогодні покинуть Україну чи не матимуть проактивної політики, то людство справді може стояти на межі нової холодної війни», – наголосив Предстоятель Церкви.

На уточнювальне запитання, чи мають США проактивну політику, Блаженніший Святослав сказав: «Гадаю, вони готуються до неї. І ця правда про Україну, події, що відбуваються, небезпека агресії, насильства і втручання з боку нашого північного сусіда, сподіваюся, підштовхуватиме їх до цього», – зауважив Глава Церкви.

Він нагадав, що релігійні конфесії в Україні заявили про свою готовність бути посередниками і миротворцями, бо сьогодні в Україні ніхто не хоче силового протистояння, ніхто не хоче війни. «Війну нам накидають, а українці хочуть миру. Тому єдина альтернатива силовому варіантові вирішення протистояння – діалог. Мирний спротив, мирний протест – ключ до майбутнього України», – підкреслив Глава УГКЦ.

Відео: ukrainian.voanews.com

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава у 24-ту неділю по Зісланні Святого Духа23 листопада

Доступ до зцілення, доступ до священнослужителя, доступ до Святих Таїнств у Церкві є якраз тим моментом, коли Христос торкається, тому має...

МЕДІА
Prev Next