АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ: «Молимося за Польський Сейм, щоб політики не знищили справу польсько-українського примирення»

Неділя, 17 липня 2016, 17:45
Особливо молимося за Польський Сейм, щоб цього тижня політики не знищили якимись невластивими словами справу польсько-українського примирення, яку наші Церкви вже століттями разом творять і йдуть уперед. Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав під час прощі до Зарваниці.

Участь у цьогорічній прощі взяв Митрополит Познані Станіслав Гондецький, Голова Польської Єпископської Конференції. Звертаючись до нього, Предстоятель УГКЦ зазначив: «Ваша присутність між нами є пророчим знаком, що Католицька Церква Польщі і Греко-Католицька Церква в Україні хочуть разом вести наші народи дорогою примирення. Бо це є та дорога, якою можуть і повинні йти християни Європи в третє тисячоліття».

«Тисячі людей дякують вам, Ваша екселенціє, за братерство і єдність», - додав Блаженніший Святослав.

Також участь у прощі взяв владика Вільгельм з Австрії, Правлячий єпископ дієцезії Граца, і владика Леон Дубравський, Єпископ Кам'янець-Подільської дієцезії.

У цьогорічній загальнонаціональній прощі взяло участь 140 тисяч вірних.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«Наша мета — мати єдине законодавство УГКЦ в Україні та поза її межами», — о. Андрій Танасійчук09 лютого

Існує відомий та доволі влучний латинський вислів, який повчає нас дотримуватися встановлених правил і норм: «Бережи порядок і порядок...

МЕДІА
Prev Next