АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ привітав медиків зі святом: «Ви на передовій боротьби за здоров'я людей»

Неділя, 21 червня 2020, 10:04
Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав привітав усіх охоронців здоров’я з Днем медичного працівника.

У своєму спеціальному відозверненні з цієї нагоди Предстоятель УГКЦ відзначив, що ми переживаємо особливий момент не тільки випробування медичної системи охорони здоров'я України, а й момент особливої поваги до тих, хто сьогодні навіть ризикуючи власним життям і здоров'ям, служить хворим, немічним і навіть вмираючим.

Блаженніший Святослав подякував усім тим, які служать здоров'ю людини, виконуючи це високе покликання лікарського мистецтва. «Від імені всіх ваших хворих і здорових хочу подякувати вам за вашу працю. Хочу подякувати за те, що ви в таких надзвичайних обставинах по-геройськи виконуєте своє професійне завдання і покликання», – сказав Предстоятель Церкви.

«Ми сьогодні з вдячністю схиляємо голову перед вами, – сказав він, – і дякуємо за те, що перебуваєте наче на передовій боротьби за здоров'я людей в часи цієї хвороби, яка сьогодні напастує всіх нас. Ми молимося за вас. Підтримуємо вас і дякуємо вам».

Блаженніший Святослав побажав, аби Господь Бог вигородив медичних працівників своїм милосердям за все те, що вони віддають за здоров'я наших ближніх.

«Нехай Бог благословить нас, ваші сім'ї і обдарує усіх нас добрим і міцним здоров'ям», – сказав насамкінець Глава УГКЦ.

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next