АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ: «Сучасній людині треба вірити в Бога, аби не загубитися в морі пустослів’я»

Неділя, 08 січня 2017, 15:05
Для сучасної людини, аби не загубитися в морі пустослів’я, аби навіть не загубитися в цунамі інформації, яке щодня на нас накочується, треба вірити в Бога. Треба мати у своєму серці Боже Слово. І тоді воно стане критерієм розрізнення правди і неправди, фальші й справді того, що варте нашої уваги – принципів і цінностей, за які навіть варто віддати своє життя.

Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у традиційному Різдвяному інтерв’ю «5 каналу».

Пояснюючи свою думку про популізм, Предстоятель відзначив, що Син Божий Ісус Христос у Святому Писанні названий Божим Словом. «Боже Слово – це є сила, творча сила, – сказав Блаженніший Святослав. – Нам дуже важливо зрозуміти, звідки почерпнути творчу силу, аби могти креативно, творчо, позитивно будувати наше сьогодення. Тому християни, які вірять у те Боже Слово, його приймають. Бо віра є ніщо інше, як момент, коли людина впускає ту Божу силу, Боже Слово в особисте життя і керується тим Словом, коли шукає орієнтирів для власного життя».

Ми бачимо, зауважив архиєрей, що рік, який минув, був позначений величезною хвилею популізму, не тільки в українській, а й у світовій політиці.

«Сьогодні люди часто обирають тих, хто вміє гарно говорити, хто вміє улещувати їхній слух. Але потім бачимо, що це слово є порожнє, тому що за ним не стоїть жодного конкретного діла. Те слово не несе в собі якоїсь конкретної дієвої сили», – сказав Глава Церкви.

За його словами, одна з рис популізму – говорити те, що хочуть почути люди, а не те, що є насправді. «Ніхто не хоче чути правди. Навіть більше, ніхто не хоче справжньої правди говорити, бо вона може бути неприємною. Не кажучи вже про те, аби правду чинити», – додав Блаженніший Святослав.

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«На сьогодні один із найбільших викликів − це не корупція, не влада, а минуле», − о. Андрій Зелінський20 липня

«Нам немає сенсу боротися за тіло Української держави на Сході, якщо вона загубить свою душу через корупцію», – така позиція Держсекретаря...

МЕДІА
Prev Next
DEBUG

0.1449
clr:53
cch:-no-
sql:0.1076
csql:0.0000
out: 0.0000
..........
M: 3,497,000
m: 2,976,048