АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ: «Сучасній людині треба вірити в Бога, аби не загубитися в морі пустослів’я»

Неділя, 08 січня 2017, 14:05
Для сучасної людини, аби не загубитися в морі пустослів’я, аби навіть не загубитися в цунамі інформації, яке щодня на нас накочується, треба вірити в Бога. Треба мати у своєму серці Боже Слово. І тоді воно стане критерієм розрізнення правди і неправди, фальші й справді того, що варте нашої уваги – принципів і цінностей, за які навіть варто віддати своє життя.

Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у традиційному Різдвяному інтерв’ю «5 каналу».

Пояснюючи свою думку про популізм, Предстоятель відзначив, що Син Божий Ісус Христос у Святому Писанні названий Божим Словом. «Боже Слово – це є сила, творча сила, – сказав Блаженніший Святослав. – Нам дуже важливо зрозуміти, звідки почерпнути творчу силу, аби могти креативно, творчо, позитивно будувати наше сьогодення. Тому християни, які вірять у те Боже Слово, його приймають. Бо віра є ніщо інше, як момент, коли людина впускає ту Божу силу, Боже Слово в особисте життя і керується тим Словом, коли шукає орієнтирів для власного життя».

Ми бачимо, зауважив архиєрей, що рік, який минув, був позначений величезною хвилею популізму, не тільки в українській, а й у світовій політиці.

«Сьогодні люди часто обирають тих, хто вміє гарно говорити, хто вміє улещувати їхній слух. Але потім бачимо, що це слово є порожнє, тому що за ним не стоїть жодного конкретного діла. Те слово не несе в собі якоїсь конкретної дієвої сили», – сказав Глава Церкви.

За його словами, одна з рис популізму – говорити те, що хочуть почути люди, а не те, що є насправді. «Ніхто не хоче чути правди. Навіть більше, ніхто не хоче справжньої правди говорити, бо вона може бути неприємною. Не кажучи вже про те, аби правду чинити», – додав Блаженніший Святослав.

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

П'ятнадцять думок Блаженнішого Святослава про справжній і здоровий відпочинок04 серпня

Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, ділиться думками та рекомендаціями щодо справжнього відпочинку, що особливо актуального під...

МЕДІА
Prev Next