АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ зустрівся зі студентами Української папської колегії в Римі

Понеділок, 29 жовтня 2018, 07:53
25 жовтня Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, зустрівся зі студентами Української папської колегії святого Йосафата у Римі.

У вітальному слові віце-ректор колегії о. Теодосій Грень, ЧСВВ, подякував Блаженнішому за можливість зустрічі зі студентами. Під час зустрічі, яка тримала близько двох годин, Глава УГКЦ розповів студентам про Папський Синод, який проходив у Ватикані впродовж жовтня, його організацію, головні теми та участь Української Греко-Католицької Церкви.

Блаженніший Святослав закликав студентів ознайомитись із підготовчим документом Синоду Instrumentum Laboris, а також розповів про процедуру підготування фінального документу. Опісля студенти мали змогу поставити Главі УГКЦ свої запитання.

На завершення зустрічі Блаженніший Святослав розповів українським студентам, які навчаються у різних папських університетах Рима, що сьогодні на міжнародному рівні про Україну відгукуються позитивно і закликав «підхопити цю хвилю позитиву і нести її у свої середовища, в університети, у кола університетських приятелів, друзів».

 

Секретаріат Глави УГКЦ в Римі


ПУБЛІКАЦІЇ

Магістр медицини с. Севастіяна: “Наша місія — там, де ми є”10 жовтня

У сестрі Севастіяні (Карвацькій) ЧСВВ легко впізнаєш медика. Внутрішня зібраність, білосніжний комір сорочки і серйозний погляд. Однак...

МЕДІА
Prev Next