АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ звернувся до росіян: «Ми хочемо допомогти вам знайти тіла ваших синів і чоловіків, які прийшли в Україну вбивати»

Понеділок, 28 лютого 2022, 09:29
Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав підтримав ініціативу, яку наші волонтери започаткували під назвою «Повернися живим з України».
На фото: розбита російська техніка в районі Прилук На фото: розбита російська техніка в районі Прилук

Про це Глава Церкви сказав у своєму зверненні, яке він робить щодня під час нелюдяної, підлої війни Росії проти України.

За його словами, фонд створив гарячу лінію з України для родичів російських військових, які, як наші вороги, наступили на нашу землю.

«Якщо в Росії хтось втратив зв'язок зі своїми дітьми, чоловіками, яких послали вбивати в Україну, зателефонуйте за цим номером. Ми хочемо допомогти вам знайти тіла ваших загиблих синів або тих, які, можливо, ще живі, і вернути вам їх назад у Росію»,  сказав Предстоятель.

Блаженніший Святослав побажав: «Хай Господь Бог посилає мир у серця народів! Хай зупинить війну! Хай допоможе нам побачити мирну Україну».

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«Від нашої ефективності сьогодні залежить не тільки добробут людини, а й навіть її життя», – отець Любомир Яворський19 травня

«Основна роль Церкви в усі часи – душпастирське служіння, у якому вона дбає про душу людини. Але війна дуже "підсвітила" соціальне служіння...

МЕДІА
Prev Next