АКТУАЛЬНО

Капелан о. Андрій Зелінський: «Священик на передовій покликаний допомогти військовослужбовцю зберегти свою людську гідність»

Понеділок, 23 березня 2015, 19:44
Ми сьогодні багато говоримо про проблеми, але занадто мало – про подвиг українського солдата. А саме на ньому ми можемо консолідувати українське суспільство. Таку думку висловив військовий капелан УГКЦ о. Андрій Зелінський 23 березня в ефірі телеканалу ICTV.

Священик наголосив, що кожному з нас варто пам’ятати про людей, які дають нам право жити.

«Існують проблеми, – каже о. Андрій, – адже фронт – це відображення сьогоднішнього українського суспільства. Але існують і люди, які намагаються долати ці проблеми. Тому варто пам’ятати, що лише спільними зусиллями ми зможемо вистояти як на передовій, так і в тилу».

Капелан розповів, що найбільше військові запитують його про зміст того, чому, що і як відбувається сьогодні в Україні. «Український солдат потребує сьогодні підтримки українського народу, а український народ надзвичайно потребує розуміння подвигу українського солдата», – вважає священик.

«Священик на передовій – це перш за все людина, яка покликана прихилити небо до військовослужбовця, допомогти йому відчути й зберегти свою людську гідність, пам’ятати про свій обов’язок перед своїм народом, своєю родиною, які залишилися в тилу. Це дуже важлива роль капелана – допомогти пам’ятати, що вони є найкращими у світі захисниками найкращої у світі вітчизни», – сказав отець Андрій про роль військового капелана.

Отець Андрій Зелінський надавав підтримку військовим у Слов’янську, Краматорську, останні місяці – у Пісках, Дебальцевому.

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Три поверхи для майбутнього. «Мандрівка» Центром родини при Фонді Святого Володимира01 липня

Двері Центру родини були відчинені навстіж, не треба було дзвонити чи стукати. Ти просто переступаєш поріг і відразу опиняєшся в дитячому...

МЕДІА
Prev Next
DEBUG

0.1223
clr:53
cch:-no-
sql:0.0874
csql:0.0000
out: 0.0000
..........
M: 3,598,320
m: 2,982,256