АКТУАЛЬНО

Координатори програми «Жива парафія» в Екуменічній каплиці на Інститутській

Четвер, 01 грудня 2016, 11:17
Третій день зустрічі розпочався Божественною Літургією у каплиці УГКЦ на вул. Інститутській. ЇЇ очолив владика Богдан (Манишин), координатор Стрийської єпархії та голова Координаційної ради душпастирства у кризових ситуаціях. Опісля координатори відслужили панахиду за героїв Небесної сотні та за всіх, хто віддав своє життя за волю і незалежність України.

Згодом координатори мали духовну зустріч із Блаженнішим Любомиром. Його Блаженство розповів про основні виклики душпастирювання у соціальній сфері, зазначивши, що завданням Церкви сьогодні є не тільки допомагати потребуючим, але виховувати у парафіян, а особливо в молодому поколінні, соціальні чесноти, проповідувати про соціальну доктрину Церкви.

На післяобідній сесії учасники вперше ознайомилися з результатами аналізу статистичного опитування за 2015 рік. Загальний стан душпастирського служіння в УГКЦ за 2015 рік представив піддиякон Роман Олійник, член Робочої групи. У групах координатори дискутували над позитивами, викликами та проблемами душпастирювання на основі шести складових програми «Жива парафія».

Опісля координаторам було представлено проект «Інтерактивна карта УГКЦ», про яку розповідав о. Ігор Яців, керівник Департаменту інформації. Інтерактивна карта показує не лише географічне розташування парафій, але дає коротку інформацію громаду УГКЦ. Він зазначив, що розробка інтерактивної карти є відповіддю на пасторальні потреби вірних і закликав присутніх до активної співпраці.

Третій день зустрічі координаторів завершився Вечірнею, яку очолив владика Григорій (Комар), Єпископ-помічник і координатор Самбірсько-Дрогобицької єпархія.

Секретаріат Робочої групи 

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ щодо аграрної реформи в Україні03 грудня

Звертаємося до державної влади України з проханням не пришвидшувати штучно земельну реформу, а підійти ґрунтовно до цього надзвичайно...

МЕДІА
Prev Next