АКТУАЛЬНО

«Ми обираємо не особу Президента, а майбутнє нашої держави», – Блаженніший Святослав

П'ятниця, 23 травня 2014, 22:43
У суботу, 24 травня, члени Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій разом із представниками влади будуть молитися в соборі Святої Софії Київської. Молитва розпочнеться о 13.00.

Як зазначив Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук), крім того, у всіх храмах і релігійних організаціях відбуватимуться молитовні чування, Божественні Літургії та інші молитовні заходи.

«Ми спільно маємо стояти перед Божим обличчям і вимолювати в Господа Бога Президента, який був би миротворцем для нашої держави і перевів би її через цей непростий період, а також посприяв стабілізації, заспокоєнню українського суспільства», – сказав Предстоятель УГКЦ.

Глава Церкви закликає всіх віруючих людей обов’язково взяти участь у виборах і сумлінно проголосувати. «Вибори відбуваються в дуже драматичних обставинах нашої країни, в історичний момент України, коли ми обираємо не особу Президента, а майбутнє нашої держави», – наголосив Блаженніший Святослав.

Він вкотре підкреслив, що Україна сьогодні як ніколи потребує легітимно обраного Президента.

Блаженніший Святослав також закликав усіх в жодному разі не піддаватися корупції і не голосувати за тих, хто намагається підкупити виборців. Бо корупція, пояснює Глава Церкви, – ознака духовної хвороби. «Якщо певний кандидат хворіє на цю недугу, то йому не можна довірити майбутнє країни», – вважає архиєрей.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Терентій Цапчук: «На Волині Українська Греко-Католицька Церква не є чужою»16 серпня

У 2017 році монахи Чину святого Василія Великого Української Греко-Католицької Церкви відзначають 400-ліття реформування....

МЕДІА
Prev Next
DEBUG

0.1626
clr:53
cch:-no-
sql:0.1265
csql:0.0000
out: 0.0000
..........
M: 3,432,832
m: 2,973,128