АКТУАЛЬНО

«Ми обираємо не особу Президента, а майбутнє нашої держави», – Блаженніший Святослав

П'ятниця, 23 травня 2014, 22:43
У суботу, 24 травня, члени Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій разом із представниками влади будуть молитися в соборі Святої Софії Київської. Молитва розпочнеться о 13.00.

Як зазначив Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук), крім того, у всіх храмах і релігійних організаціях відбуватимуться молитовні чування, Божественні Літургії та інші молитовні заходи.

«Ми спільно маємо стояти перед Божим обличчям і вимолювати в Господа Бога Президента, який був би миротворцем для нашої держави і перевів би її через цей непростий період, а також посприяв стабілізації, заспокоєнню українського суспільства», – сказав Предстоятель УГКЦ.

Глава Церкви закликає всіх віруючих людей обов’язково взяти участь у виборах і сумлінно проголосувати. «Вибори відбуваються в дуже драматичних обставинах нашої країни, в історичний момент України, коли ми обираємо не особу Президента, а майбутнє нашої держави», – наголосив Блаженніший Святослав.

Він вкотре підкреслив, що Україна сьогодні як ніколи потребує легітимно обраного Президента.

Блаженніший Святослав також закликав усіх в жодному разі не піддаватися корупції і не голосувати за тих, хто намагається підкупити виборців. Бо корупція, пояснює Глава Церкви, – ознака духовної хвороби. «Якщо певний кандидат хворіє на цю недугу, то йому не можна довірити майбутнє країни», – вважає архиєрей.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Послання владик УГКЦ у Польщі з нагоди 70 роковин акції «Вісла»28 квітня

На думку тих, які задумали виселення нашого народу, виселенці повинні були вповні асимілюватись вже в найближчі двадцять років. Всупереч...

МЕДІА
Prev Next
DEBUG

0.1494
clr:53
cch:-no-
sql:0.1167
csql:0.0000
out: 0.0000
..........
M: 3,306,792
m: 2,975,832