АКТУАЛЬНО

Митрополит Василій передав Великодні дари для військових та потребуючи тернополян

Четвер, 16 квітня 2020, 11:24
15 квітня архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк благословив близько 2 тон продуктів та великодніх страв для військових на передовій та потребуючих мешканців Тернополя. Продукти зібрано старанням курії Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ, священників та жертводавців. Військовим доставлять Великодні дари «Новою поштою».

Також понад 500 продуктових наборів, освячених архиєпископом Василієм Семенюком отримали з нагоди Великодніх свят підопічні «Карітас-Тернопіль» і самотні люди похилого віку Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

Пакунки розвезли Тернополем волонтери та працівники «Карітасу-Тернопіль», а священники архиєпархії, які беруть активну участь у соціальному служінні, доставили Великодні продуктові набори для потребуючих у своїх парафіях. Про це повідомили в інформаційному відділі БФ "Карітас"

Владика Митрополит Василій поблагословив кожного, хто отримає ці Великодні дари, та побажав міцного здоров'я, сил, бадьорості і святкового настрою. "Тепер, в часи пандемії, наша Церква - це наш дім - сказав митрополит. - На Великдень треба запалити свічку, вислухати Святу Літургію і помолитися всією сім'єю".

Директор фонду отець Андрій Марчук побажав, щоб «якомога швидше ми здолали епідемію коронавірусу і щоб підопічні, які сумують за «Карітасом» - змогли повернутися сюди здоровими. Висловлюємо щиру подяку в цей святковий день всім, хто долучився до збору продуктів для потребуючих людей».

"За допомогою наших водіїв, водіїв-волонтерів ці продуктові набори "Великодній кошик" зможуть отримати як літні люди, які є під нашою опікою в проекті "Домашня опіка", так і діти, молодь, які є, перш за все, в проекті "Молодь з інвалідністю – життя в повноті", а також у проекті "Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю в Україні", ну і також різні категорії людей, які є користувачами нашого фонду "Карітас Тернопіль".

www.tze.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

«Духовне батьківство — про рідних та родину», - п. Марія Рипан у проєкті «Сім штрихів до портрета» 21 жовтня

Вона повертає наш погляд насамперед до родинного коріння Блаженнішого Любомира - духовного батька України, кажучи, що він "походить із...

МЕДІА
Prev Next