АКТУАЛЬНО

Митрополит Володимир Війтишин закликав у жовтні молитися на вервиці за мир в Україні

Вівторок, 01 жовтня 2019, 16:17
Жовтень у Католицькій Церкві відрізняється від інших місяців року тим, що в цей час священники і богопосвячені особи, а також і численні вірні з великою побожністю щоденно моляться вервицю, пригадуючи слова Богородиці у Фатімі, висловлені ще в 1917 році: «Моліться на вервиці щодня, щоб досягти миру та кінця війни».

З цієї нагоди архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин у відеозверненні попрохав вірних Івано-Франківської архиєпархії присвятити цю молитву за мир та спокій в Україні.

«Об’єднаймо впродовж цього місяця наші молитви на вервиці за мир в Україні, щоб наші воїни повернулися додому. Пам’ятаймо, що вервиця – найбільша зброя християнина. З вервицею і молитвою християни завжди перемагали і ми також переможемо!» – ідеться у відеозверненні.

Західне бюро «Живого ТБ»
за матеріалами http://ugcc.if.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Архиєпископ Борис Ґудзяк про перші 100 днів свого служіння: Близькість і єдність, які я досвідчив, перевищили усі мої сподівання14 жовтня

Перші місяці на посаді для політиків чи урядовців вважають визначальними, стрижневими. Відразу після обрання чи призначення, новачки...

МЕДІА
Prev Next