АКТУАЛЬНО

Митрополит Володимир Війтишин закликав у жовтні молитися на вервиці за мир в Україні

Вівторок, 01 жовтня 2019, 16:17
Жовтень у Католицькій Церкві відрізняється від інших місяців року тим, що в цей час священники і богопосвячені особи, а також і численні вірні з великою побожністю щоденно моляться вервицю, пригадуючи слова Богородиці у Фатімі, висловлені ще в 1917 році: «Моліться на вервиці щодня, щоб досягти миру та кінця війни».

З цієї нагоди архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин у відеозверненні попрохав вірних Івано-Франківської архиєпархії присвятити цю молитву за мир та спокій в Україні.

«Об’єднаймо впродовж цього місяця наші молитви на вервиці за мир в Україні, щоб наші воїни повернулися додому. Пам’ятаймо, що вервиця – найбільша зброя християнина. З вервицею і молитвою християни завжди перемагали і ми також переможемо!» – ідеться у відеозверненні.

Західне бюро «Живого ТБ»
за матеріалами http://ugcc.if.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Теодосій Роман Грень: «Велика кількість покинутих дітей – це лакмусовий папірець морального стану суспільства» 10 серпня

Доктор Теодосій Роман Грень, ЧСВВ, віцеректор Папської колегії святого Йосафата, редактор Українського відділу Ватиканської дикастерії...

МЕДІА
Prev Next