На Івано-Франківщині вшанували память владик Григорія Хомишина та Софрона Дмитерка екологічною велопрощею
АКТУАЛЬНО

На Івано-Франківщині вшанували пам'ять владик Григорія Хомишина та Софрона Дмитерка екологічною велопрощею

Понеділок, 12 червня 2017, 15:44
10 червня в Івано-Франківську розпочалася дводенна екопроща, приурочена до 150-ліття від дня народження блаженного священномученика Григорія Хомишина та 100-ліття з дня народження владики Софрона Дмитерка. Маршрут проліг через Івано-Франківськ, Коропець, Бучач, Бичківці, Гадинківці, Івано-Франківськ.

Учасники прощі відвідали рідні села блаженного священномученика Григорія Хомишина та владики Софрона Дмитерка, побували в палаці Бадені, Бучацькому монастирі, оглянули Скородинську ГЕС, провели екоакцію «Зробимо Дністер чистішим».

Метою такого велопробігу, як сказав організатор та керівник паломництва, референт Бюро УГКЦ з питань екології в Івано-Франківській архиєпархії отець Михайло Дзуль, було вшанування славетних земляків, декларування альтернативного екологічно чистого виду транспорту, об’єднання вірних у спільній молитві та активний відпочинок.

zhyve.tv

ПУБЛІКАЦІЇ

«Знак воскресіння Церкви, символ єдності українського народу…» — думки будівничих про Патріарший собор УГКЦ в Києві17 серпня

Цими днями в Українській Греко-Католицькій Церкві святкують п'ятиріччя освячення Патріаршого собору Воскресіння Христового....

МЕДІА
Prev Next