АКТУАЛЬНО

Отець Ігор Бойко: «Завдання тих, хто впроваджує гендерну ідеологію, – зробити суспільство немічним»

П'ятниця, 25 листопада 2016, 22:00
Гендерне питання постало в 1950-1960-х роках XX століття. До того часу людська статевість завжди була пов’язана з подружнім життям чоловіка та жінки. Проте після 1960-х років, із сексуальною революцією, більше наголошувалося на тому, що людина є свобідною і ніхто не може обмежувати її свободу.

Розповів отець Ігор Бойко, доктор богослов’я, ректор Львівської духовної семінарії, керівник Школи біоетики УКУ, у програмі «ВІДКРИТА ЦЕРКВА. ДІАЛОГИ» на Живому ТБ.

Як пояснив священик, сьогодні існує 56 визначень гендеру. Небезпека такої ідеології, на його переконання, полягає в тому, що людина, всупереч Божому задуму, за яким Він сотворив чоловіка і жінку, стає на місце Творця.

«Гендерна ідеологія – антихристиянська. Вона полягає в тому, що кожен може обрати собі стать. Таким чином нищиться рівність між чоловіком і жінкою. Ця ідеологія набирає щоразу більших обертів під впливом різних організацій, освітніх програм. В українських школах, за моїми дослідженнями, уже є такі підручники, скажімо для сьомого класу, де йдеться про гендерну політику. Зокрема, на уроках статевого виховання вже йде мова про можливість стосунків з особами однієї статі», – пояснив він.

Завдання Церкви і суспільства – чинити опір цьому. Дитина має зростати в такому середовищі, в якому вона повинна більше довіряти своїм батькам, аніж тому, що їй нав’язуватимуть у школі чи на вулиці. «Бо мета тих, хто впроваджує цю ідеологію, – зробити суспільство немічним, аби могти ним легко управляти», – пояснив о. Ігор Бойко.

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на інтронізації екзарха Німеччини та країн Скандинавії владики Богдана Дзюраха19 квітня

Бути християнином, приймати хрещення Христове означає бути готовим послужити. Причащатися Його Тіла і Крові означає мати силу здійснити це...

МЕДІА
Prev Next