АКТУАЛЬНО

Отець Тарас Коцюба: «Традиція УГКЦ відображена в її церковному праві»

Четвер, 27 жовтня 2016, 19:34
Суспільство регулюється внутрішніми чи зовнішніми правилами, які відображають порядок. Життя церковної спільноти також відображають певні правила. Це не є канонічні норми, які постали з нічого. Основою будь-якого церковного закону є закони Божі – Заповіді Божі, певні рішення деяких Вселенських та Помісних Соборів чи думки Отців Церкви.

Розповів о. Тарас Коцюба, судовий вікарій Самбірсько-Дрогобицької єпархії, військовий капелан, розповідаючи про церковний шлюб у програмі «ВІДКРИТА ЦЕРКВА. ДІАЛОГИ» на Живому ТБ 27 жовтня.

За його словами, саме ці церковні правила вже протягом двох тисяч років існування були визнані як правильні і допомагають християнину крокувати дорогою до спасіння. «Канонічне право -  законодавство, яке має свої традиції, а не норми, які постали сьогодні. Очевидно, певні правила, які були проголошені тисяча років тому, не є надто актуальними сьогодні. Та ми не можемо ними нехтувати, а можемо їх доповнювати. Традиція УГКЦ відображена в її церковному праві», - розповів каноніст.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«Християни вірять в Бога — альтруїста»: Глава УГКЦ про альтруїзм, як спосіб життя християн21 січня

У першому прямому ефірі 2018 року інтерактивного проекту «Відкрита Церква» на «Живому ТБ» Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав пояснив...

МЕДІА
Prev Next