АКТУАЛЬНО

Під час «Веселих канікул з Богом» у м. Дубно молодим людям розповідали про екологічні гріхи

Вівторок, 26 липня 2016, 12:09
18–22 липня при храмі Вознесіння Господнього, що в м. Дубно, пройшли «Веселі канікули з Богом». Їх проводили вишколені аніматори салезіанської спільноти – юнаки та дівчата, які пройшли відповідні педагогічні курси за системою відомого італійського священика Дона. Аніматори прибули зі Словаччини та Львова.

Кожен ранок починався зі Святої Літургії та роздумів над Євангелієм. Після роздумів усі танцювали банси. Пізніше відбувалися презентаційні сценки на найвідоміші біблійні перекази, науки, різні творчі гуртки, велика гра, а на завершення дня – брейн-ринг для закріплення отриманих знань.

Серед тижня до табору завітав о. Володимир Лещишин. Священик розповідав дітям про відповідальне ставлення до творіння Божого і екологічні гріхи, про які йшлося у короткометражному фільмі.

Останнього дня діти зі сльозами на очах прощалися з аніматорами і просили, щоб ті не забували про них і щороку приїжджали на веселі канікули.

о. Роман Бобесюк
для Департаменту інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Постанови Синоду Єпископів УГКЦ 2018 року17 вересня

Від 2 до 11 вересня 2018 року Божого в м. Львові-Брюховичах проходив Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, в якому брало...

МЕДІА
Prev Next