АКТУАЛЬНО

Папа привітав паломників “дорогої української землі”

Неділя, 25 червня 2017, 12:41
Сьогодні, під час молитви “Анджелус”, у Ватикані Святіший Отець Франциск привітав ієрархію УГКЦ та паломників з України, котрі прибули до собору Святого Петра для вшанування ювілею 150-річчя канонізації священномученика Йосафата Кунцевича, українського святого мученика за єдність Церкви.

Вітаючи усіх присутніх на молитві, Святіший Отець сказав: “Особливо хочу привітати Верховного Архиєпископа, єпископів, священиків Української Греко-Католицької Церкви, а також паломників із Білорусії, котрі відзначають 150-річчя канонізації св. Йосафата. Єднаюся з вами духовно в Божественній Літургії, яку незабаром будете служити в соборі Святого Петра, просячи в Господа для кожного з вас мужності в християнському свідченні та дару миру для дорогої української землі”.

Після молитви “Анджелус” українські паломники перебувають у соборі Святого Петра на молитві Божественної Літургії, котру на папському престолі очолює Блаженніший Святослав у співслужінні з владиками Синоду УГКЦ.

Переглянути подію можна на сторінці Живого ТБ у фейсбуку

фото Посольства України при Святому Престолі

Секретаріат Глави УГКЦ в Римі

ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next