АКТУАЛЬНО

Парафія Блаженного Миколая Чарнецького та новомучеників УГКЦ у с. Підгірці

Вівторок, 02 грудня 2014, 12:58
У світлі завдань, які поставила перед нами програма розвитку Церкви до 2020 року «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом», кожна парафія покликана бути місійною: нести у світ Христову науку, відважно свідчити про Христа і боронити Церкву перед тими, які пробують нанести їй шкоду.

З таким завданням неважко справитися парафіям, які мають більше ніж 20-річний досвід діяльності, чисельні молитовні товариства, братства, спільноти тощо. Якщо ж парафія є новою, то сама її присутність, що є знаком Божої присутності у світі, проповідує Добру Новину.

Остаточно місійний дух виражається у самій новоствореній церковній громаді, яка, народившись, прагне перемінювати себе і світ Христовим Духом. Саме такою є парафія Блаженного священномученика Миколая Чарнецького і новомучеників УГКЦ у Підгірцях на Львівщині. Створена минулого року, для багатьох вона стала свідченням дії Святого Духа, який, торкаючись людських сердець, навертає їх до щирої віри і робить свідками правдивої Христової Церкви.

Робоча група з впровадження стратегії розвитку УГКЦ до 2020 року

ПУБЛІКАЦІЇ

Сестра Христофора Буштин: «Запрошуємо першокласників до нової католицької школи Києва»11 червня

Голова Комісії у справах освіти та виховання Української Греко-Католицької Церкви сестра Христофора Буштин Чину сестер служебниць...

МЕДІА
Prev Next