АКТУАЛЬНО

Представляємо рекламний ролик про Патріарший Собор УГКЦ

Четвер, 13 серпня 2015, 15:10
Секретаріат VI сесії Патріаршого Собору Української Греко-Католицької Церкви «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом» представляє рекламний ролик про Патріарший Собор, який розпочнеться 25 серпня в Івано-Франківську.

Ролик закликає мирян прийти на зустріч із Христом, який чекає на нас у кожній парафії. Творці відео звертають увагу на основні постулати живої парафії.

«Кожна парафія має стати місцем, де можна пізнати правди віри і втілити їх у щоденне життя. Кожен у своїй парафії повинен стати учасником її літургійного, таїнственного та молитовного життя. Парафіяни мають вчитися приділяти особливу увагу потребуючим, а також плекати духовну єдність усієї Церкви та християн. У співпраці з душпастирями парафіяни повинні служити своїми дарами для спільної користі. Також вони повинні свідчити про своє життя в Христі, запрошуючи інших до участі в ньому», – ідеться в ролику.

Нагадуємо, що 25 - 27 серпня 2015 року в Івано-Франківську проходитиме VI сесія Патріаршого Собору Української Греко-Католицької Церкви.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Постанови Синоду Єпископів УГКЦ 2018 року17 вересня

Від 2 до 11 вересня 2018 року Божого в м. Львові-Брюховичах проходив Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, в якому брало...

МЕДІА
Prev Next