АКТУАЛЬНО

При парафії УГКЦ в Умані організували ляльковий театр «Килесик»

Вівторок, 08 вересня 2020, 16:21
Уманський ляльковий театр «Килесик» поки що не має свого приміщення, зате має зацікавлених акторів, професійне озвучення, першу казку в репертуарі і феноменальний успіх у маленьких глядачів. Про це повідомляють у відеосюжеті Уманського телебачення.

Першу виставу ляльковий театр представив 15 серпня 2020 року. Ідейна натхненниця, пані Софія Кримовська, зізнається, що в реалізації ініціативи посприяли карантинні обмеження, через які з’явилося вдосталь вільного часу.

«Зауважила, що дитина не реагує на мої слова, але сприймає їх значно краще, коли ці слова чує від іграшки, яку я озвучую своїм голосом.  Під час вистави відбувається те саме диво, яке так потрібно кожній дитині і стається радість дарувати диво, так потрібна кожному дорослому», - розповіла Софія Кримовська.

«Цієї ініціативою в особливий спосіб підтримуємо дітей з особливими потребами. Бачимо, що вони реагують по-особливому на вистави театру», - поділився отець Дмитро Белей, керівник проєкту, адміністратор парафії Собору Пресвятої Богородиці УГКЦ.

Сам проєкт казкотерапії стартував завдяки мікрогранту БФ «Карітас-Київ» і реалізується, власне, парафією Собору Пресвятої Богородиці УГКЦ.

Актори використовують особливі іграшки. Більшу частину виготовили самостійно. Трупа театру готова дарувати радість усім охочим дітям, а також відкрита до співпраці з дошкільними, шкільними та вищими навчальними закладами.

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Послання Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви 2020 року до духовенства, монашества і мирян30 жовтня

Цьогорічне постсинодальне послання «Залишиться вам одне – те, що ви дали вбогому!» єпископи УГКЦ присвятили темі бідності. У документі,...

МЕДІА
Prev Next