АКТУАЛЬНО

Про святиню, що у Крилосі створили мультиплікаційний фільм

Понеділок, 29 липня 2013, 13:19
Представники Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ спільно з анімаційною студією АРТ-Відео нещодавно представили черговий мультиплікаційний фільм із серії «Духовне намисто – Крилос». Презентація відбулася 17 липня в Івано-Франківську під час прес-конференції, яка була присвячена проведенню II Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої, що в с. Крилос.

У короткому мультиплікаційному фільмі розповідається  історія Княжого Галича -  столиці Королівства Галичини і Володимирії і давній осідок галицьких митрополитів, та його святині.

Додамо, що консультантом під час праці на цим мультфільмом була п. Ганна Жолоб, молодший науковий співробітник Національного заповідника «Давній Галич».

Пригадуємо, що 3-4 серпня 2013 року з нагоди Року Віри та 1025-ліття хрещення Русі відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в с. Крилос за участю Блаженнішого Святослава (Шевчука), Глави УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Зростаючи у спілкуванні з Богом: молитва покаяння | Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе30 травня

Наступним після подяки кроком у молитві є молитва покаяння. Розмовляючи з Богом, ми починаємо краще усвідомити, перед Ким ми стоїмо, до...

МЕДІА
Prev Next